13 серпня 2015 року відбулася нарада з питань організації проведення профілактичних мір по попередженню завезення, реалізації на територію району продукції зараженої на африканську чуму

Від: 14 серпня 2015

13.08.2015 у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради відбулася нарада з питань організації проведення профілактичних мір по попередженню завезення, реалізації на територію району продукції зараженої на африканську чуму. В нараді прийняли участь фахівці ветеринарної служби, співробітники внутрішніх справ, голови територіальних комітетів.

В ході наради було визначено напрямки роботи з даного питання, а саме: проведення роз'яснювальної роботи з керівниками об'єктів, які реалізують м'ясо, сало щодо жорсткого контролю за їх якістю, проведення рейдової роботи в секторі індивідуальної забудови району приватних домоволодінь де вирощують, здійснюють забій свиней, відпрацювання та ліквідація осередків несанкціонованої (стихійної) торгівлі. Також, районному відділу міліції рекомендовано звернути увагу на складання адміністративних протоколів за ст.152 КУпАП на власників, які утримують свиней у разі їх недотримання Правил благоустрою в місті Кривому Розі, Правил утримання домашніх та інших тварин і поводження з ними у м. Кривому Розі.