22 січня 2015 року відкрито меморіальну дошку на честь загиблого військовослужбовця Король Віталія Сергійовича

Від: 23 січня 2015

Вічна пам'ять герою!

22 січня 2015 року у КЗШ № 88 відкрито меморіальну дошку на честь загиблого військовослужбовця Король Віталія Сергійовича, який з 1994 по 1997 роки навчався у цій школі.

На меморіальному заході була присутня велика родина загиблого, батьки, брати та сестри, дружина та 2 маленьких синів.

Віталій вирушив на Схід країни навесні 2014 року. Разом з боєвими товаришами самовіддано захищав суверенітет України до останнього подиху. Він загинув 17 серпня 2014 року поблизу Єнакієвого, намагаючись закрити собою від ворожих снарядів свого товариша. Віталію Королю було всього 33 роки.

Король Віталій Сергійович, був старшим сержантом Збройних сил України, та загинув при виконанні військового обов'язку під час захисту територіальної цілісності та недоторконості України.

За особисту мужність і героїзм, самовідданість та вірність військовій присязі й народу України, проявлені при виконанні військового обов'язку Король Віталій Сергійович нагороджений посмертно нагрудним знаком “За заслуги перед містом” III ступеня.

Героїчний вчинок нашого земляка було відзначено і на держаному рівні. Старшого сержанта Збройних сил України Короля Віталія Сергійовича відзначено орденом “За мужність” III ступеня посмертно.