22 квітня 2016 року відбулася інформаційна зустріч з суб`єктами господарювання району

Від: 22 квітня 2016

22 квітня 2016 року в приміщенні виконкому Довгинцівської районної в місті ради відбулася інформаційна зустріч з суб'єктами господарювання району за участю заступника голови районної в місті ради, начальника відділу з питань захисту прав споживачів апарату міськради.

У ході наради підприємців інформовано про заходи в напрямку ліквідації стихійної торгівлі в місті. З підприємцями обговорено проект регуляторного акта — рішення міської ради “Про обмеження щодо продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, на території міста Кривого Рогу”, який ініційовано громадською організацією “Тернівське козацтво”.

Також, суб'єктам господарювання рекомендовано довести до відома трудові колективи про необхідність своєчасної проплати за спожиті тепло-енергоносії та комунальні послуги, акцентовано увагу на дотриманні Правил благоустрою і запропоновано долучитись до суботника з благоустрою, який відбудеться 23 квітня 2016 року.

Стосовно дотримання законодавства з питань захисту прав споживачів підприємців інформовано про нововведення та вимоги законодавства України у сфері роздрібної торгівлі. Надані корисні поради з посиланням на інформаційні джерела.