30 серпня 2017 року пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня підприємця

Від: 01 вересня 2017

30 серпня у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня підприємця. На урочистостях заступник голови районної в місті ради Красножон Ю.Л. привітав суб’єктів господарювання зі святом.

За сумлінну працю, значний особистий внесок в розвиток економіки району, активну участь у вирішенні громадських питань 14 кращих підприємців відзначено грамотами виконкому Довгинцівської районної в місті ради та 14 підприємців відзначено подяками та дипломами голови районної в місті ради.

В рамках проведення міських урочистостей, які пройшли 31 серпня у виконкомі Криворізької міської ради почесними Грамотами виконкому Криворізької міської ради нагороджено Довженко Н.В. директора ТОВ «Люс» та директора ТОВ «Гарант Агро» Наумчука В.І.

Також, суб’єкти підприємницької діяльності району прийняли участь у міському конкурсі-рейтингу серед суб’єктів господарювання міста, за результатами якого в номінації «Успішна «Бізнес-леді» одним з переможців стала фізична особа-підприємець району Покулевська Інна Гергіївна.