Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи

Ковальчук Віктор Володимирович

Посада: Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи

Рік народження: 1956

Освіта: вища

Загальний стаж: 45 р.

Стаж державної служби: 45 р.

Телефон: 94-84-69

Дні та часи прийому громадян:

  • Пн (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Вт (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Ср (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Чт (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Пт (830–1700) перерва (1230–1300)


Електронна скринька: dlg_mobk@i.ua

 

Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи здійснює посадові повноваження щодо організаційно-розпорядчих та консультативно-дорадчих функцій.

Забезпечує планування, розроблення мобілізаційного плану і проведення заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації, у тому числі з переведення підприємств, установ і організацій району на роботу в умовах особливого періоду.

Контролює роботу з бронювання військовозобов'язаних, ведення їх обліку.

Сприяє, згідно з рішеннями районної в місті ради, організації призову громадян на строкову і контрактну військову та альтернативну (невійськову) службу, підготовці молоді до служби у Збройних силах України, організації навчальних (перевірочних) та спеціальних військових зборів, забезпечує доведення до підприємств установ та організацій незалежно від форм власності та населення наказу військового комісару про оголошення мобілізації.

Сприяє органам внутрішніх справ у забезпеченні додержання громадського правопорядку на території району, організує спільну з правохранітельними органами роботу щодо виконання рішень та розпоряджень з протидії незаконному обігу наркотиків, ліквідації незаконно діючих пунктів прийому металобрухту, торгівлі в неустановлених місцях, грального бізнесу, інших видів злочинності.

Розглядає звернення громадян з питань, що відносяться до його компетенції, у тому числі з питань правопорядку.

Головний спеціаліст з мобілізаційної та оборонної роботи співпрацює з основними відділами виконкому районної в місті ради, районним військовим комісаріатом, підрозділами та службами КМУ ГУ МНС України в Дніпропетровській області, районним відділом КМУ ГУМВС України у Дніпропетровській області, підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності та видів діяльності.