Щиро раді вітати Вас!

на офіційному сайті виконкому Довгинцівської районної в місті ради


7 грудня 1979 року, на карті міста Кривого Рогу з’явилась нова адміністративно-територіальна одиниця – Довгин-цівський район, наймолодший серед усіх районів нашого міста, який розташований в південно – східній частині міста.

Площа району складає 5 305 га.

Район розташований на Придніпровській височині.

Довгинцівський район розвивається, стає зручним та комфортним у всіх сферах діяльності.

Ми любимо свій чудовий район, пишаємося його досягненнями, працюємо в ім'я його процвітання та добробуту.

На сторінках офіційного веб-сайту виконкому Довгинцівської районної в місті Кривому Розі ради Ви маєте можливість дізнатися, які події відбуваються у громадському та культурному житті нашої територіальної громади, переглянути новини, повідомлення, оголошення.

Ми з радістю вітаємо Вас на нашому сайті і сподіваємось, що наведена тут інформація буде цікавою і корисною для Вас!АктуальнеУвага! Попередження про зняття з квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Виконавчий комітет Довгинцівської районної ради повідомляє, що громадяни (список), які до 02.02.2018 року не нададуть документи для щорічної перереєстрації та документи, що підтверджують потребу у поліпшенні житлових умов, будуть зняті з квартирної черги у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради.

ПОДРОБИЦІ... від:10 січня 2018

З 1 січня 2018 року для громадян, які відповідно до законодавства отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, установлено нові соціальні норми

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 № Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово – комунального обслуговування» з 1 січня 2018 року для громадян, які відповідно до законодавства отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, установлено нові соціальні норми для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках).

ПОДРОБИЦІ... від:03 січня 2018

Шановні мешканці!

З 02.01.2018 прийом документів на виконання послуг, суб’єктом надання яких є виконком Довгинцівської районної в місті ради, буде здійснюватись через територіальний підрозділ Центру адміністративних послуг «Віза» за адресою: Дніпровське шосе, 11 (кабінет № 102). Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00.

ПОДРОБИЦІ... від:02 січня 2018

У місті розпочинає роботу Мобільний офіс муніципальних послуг

Виконком Довгинцівської районної в місті ради повідомляє, що з метою створення нових можливостей надання адміністративних, соціальних, інших публічних послуг мешканцям міста Кривого Рога, їх доступності, насамперед для громадян, суб’єктів господарювання, які мешкають або функціонують у віддалених районах у місті розпочинає роботу Мобільний офіс муніципальних послуг.

ПОДРОБИЦІ... від:22 грудня 2017

Роз`яснення щодо отримання грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки з 1 січня 2018 року

До відома громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, управління праці та соціального захисту населення виконкому Довгинцівської районної в місті ради, інформує, що визначено механізм надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортних путівок або путівок на відпочинок у розмірі середньої вартості путівки в Україні, що встановлюється Кабінетом Міністрів України щороку.

ПОДРОБИЦІ... від:14 листопада 2017

Останні новини17 січня 2018 року відбулися змагання на першість району з шахів на призи клубу «Біла тура»

В змаганнях прийняло участь 13 команд загальноосвітніх шкіл (52 учасника). Склад команди 4 чоловіка (3 юнака, 1 дівчина). Змагання командні.

ПОДРОБИЦІ... від:17 січня 2018

16 січня 2018 року відбувся рейд з моніторингу виконання суб’єктами господарювання снігоочищення та ліквідації ожеледиці на прилеглих до об’єктів бізнесу територіях

Працівниками виконкому районної в місті ради обстежено понад 100 об’єктів бізнесу, складено 4 протоколи за ст.152 КУпАП (Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

ПОДРОБИЦІ... від:16 січня 2018

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься доопрацьований проект регуляторного акта – проект рішення міської ради «Про затвердження Правил дотримання тиші в громадських місцях на території міста Кривого Рогу»

Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 16.01.2018 в місячний термін.

ПОДРОБИЦІ... від:16 січня 2018

Криворізька північна ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє

Інформація стосовно діяльності органів ДФС України та роз'яснень податкового та митного законодавства

ПОДРОБИЦІ... від:12 січня 2018

Щодо ремонту аварійної споруди

На виконання звернень мешканців району виконкомом досягнуто домовленості з ПАТ «Криворізька теплоцентраль» щодо виконання ремонту аварійної споруди тепло-розподільчого пункту № 37 розташованого по вул. Дніпровське шосе, 36а, який обслуговується ПАТ «Криворізька теплоцентраль». Також заплановано виконати ремонт тепло-розподільчого пункту № 97 розташованого по вул. Донецька, 9а.

ПОДРОБИЦІ... від:12 січня 2018

Увага! Попередження про зняття з квартирного обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов

Виконавчий комітет Довгинцівської районної ради повідомляє, що громадяни (список), які до 02.02.2018 року не нададуть документи для щорічної перереєстрації та документи, що підтверджують потребу у поліпшенні житлових умов, будуть зняті з квартирної черги у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради.

ПОДРОБИЦІ... від:10 січня 2018

9 січня 2018 року відбулось урочисте закриття районної новорічної ялинки

Під час урочистого закриття кращими вихованцями та артистами ЦДЮТ «Дружба» було проведено веселі ігри, танці, вікторини, які тривали протягом усього свята та створювали святковий настрій.

ПОДРОБИЦІ... від:09 січня 2018