Щиро раді вітати Вас!

на офіційному сайті виконкому Довгинцівської районної в місті ради


7 грудня 1979 року, на карті міста Кривого Рогу з’явилась нова адміністративно-територіальна одиниця – Довгин-цівський район, наймолодший серед усіх районів нашого міста, який розташований в південно – східній частині міста.

Площа району складає 5 305 га.

Район розташований на Придніпровській височині.

Довгинцівський район розвивається, стає зручним та комфортним у всіх сферах діяльності.

Ми любимо свій чудовий район, пишаємося його досягненнями, працюємо в ім'я його процвітання та добробуту.

На сторінках офіційного веб-сайту виконкому Довгинцівської районної в місті Кривому Розі ради Ви маєте можливість дізнатися, які події відбуваються у громадському та культурному житті нашої територіальної громади, переглянути новини, повідомлення, оголошення.

Ми з радістю вітаємо Вас на нашому сайті і сподіваємось, що наведена тут інформація буде цікавою і корисною для Вас!АктуальнеЗ 12 березня 2018 року виконком районної в місті ради вносить зміни до дислокації пунктів прийому документів на призначення часткової компенсації вартості послуг тепло- або водопостачання та водовідведення

Дислокація пунктів прийому заяв на отримання компенсації вартості послуг тепло-, водопостачання та водовідведення у 2018 році

ПОДРОБИЦІ... від:06 березня 2018

Нові номери телефонів виконкому Довгинцівської районної в місті ради

У зв'язку з реконструкцією телефонної мережі у м. Кривий Ріг з метою покращення якості зв'язку змінюються абонентські номери виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

ПОДРОБИЦІ... від:03 березня 2018

Виконком Довгинцівської районної в місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Документи приймаються: упродовж 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу, за адресою: 50086, м. Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 11, кімн. 306, відділ з питань кадрової роботи.

ПОДРОБИЦІ... від:20 лютого 2018

З 1 січня 2018 року для громадян, які відповідно до законодавства отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, установлено нові соціальні норми

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 6 серпня 2014 р. № 409 № Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово – комунального обслуговування» з 1 січня 2018 року для громадян, які відповідно до законодавства отримують субсидію на оплату житлово-комунальних послуг, установлено нові соціальні норми для користування послугами з електропостачання у житлових приміщеннях (будинках).

ПОДРОБИЦІ... від:03 січня 2018

Шановні мешканці!

З 02.01.2018 прийом документів на виконання послуг, суб’єктом надання яких є виконком Довгинцівської районної в місті ради, буде здійснюватись через територіальний підрозділ Центру адміністративних послуг «Віза» за адресою: Дніпровське шосе, 11 (кабінет № 102). Режим роботи: з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 16.00.

ПОДРОБИЦІ... від:02 січня 2018

Останні новиниВідбірковий огляд-конкурс XVІ міського фестивалю народної творчості «Весна Рудани» у Довгинцівському районі

В конкурсі взяли участь творчі колективи та окремі виконавці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району, учні КПМНЗ «Криворізька міська музична школа № 11».

ПОДРОБИЦІ... від:19 березня 2018

Криворізька північна ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє

Інформація стосовно діяльності органів ДФС України та роз'яснень податкового та митного законодавства

ПОДРОБИЦІ... від:19 березня 2018

15 березня 2018 року пройшли урочисті заходи з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

За сумлінну працю відзнаками виконкому Криворізької міської ради та Довгинцівської районної в місті ради нагороджено 27 кращих представників сфери житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення району.

ПОДРОБИЦІ... від:18 березня 2018

Привітання з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дякуємо вам за самовіддану, відповідальну та нелегку працю на благо людей у непростих умовах сьогодення, і зичимо, щоб вам завжди вистачало професійної майстерності, досвіду та витримки для виконання завдань щодо якісного обслуговування громадян.

ПОДРОБИЦІ... від:18 березня 2018

На публічне обговорення виноситься проект регуляторного акта – рішення виконкому міської ради «Про встановлення тарифів (цін) на платні послуги, що надаються архівним відділом виконкому міської ради населенню, бюджетним установам та іншим споживачам»

Зауваження та пропозиції будуть прийматись в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 07.03.2018 в місячний термін

ПОДРОБИЦІ... від:13 березня 2018

Година Землі - 2018

Шановні криворіжці, 24 березня 2018 року пропонуємо прийняти участь у природоохоронній кампанії Година Землі, що в третє проходитиме у нашому місті та сприятиме збереженню природи.

ПОДРОБИЦІ... від:13 березня 2018

7 березня 2018 року відбулося публічне представлення звітів головних розпорядників бюджетних коштів за 2017 рік

На обговоренні були присутні голова районної в місті ради І.Ратінов, начальник фінансового відділу Я.Зубко, розпорядники бюджетних коштів, громадськість.

ПОДРОБИЦІ... від:12 березня 2018