Інформація про роботу відділу освіти


Інформація для батьків майбутніх першокласників

Території обслуговування, закріплені за закладами освіти

ПОДРОБИЦІ... від:05 травня 2018

Здоров’язбережувальні технології в практику роботи закладу дошкільної освіти

26 квітня в КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №236 комбінованого типу» відбувся ІІІ-й щорічний фестиваль здоров’язбережувальних технологій.

ПОДРОБИЦІ... від:03 травня 2018

19 квітня 2018 року відбувся міський захід: методична студія за темою: «Розвиток методологічної культури соціального педагога в системі правової освіти»

Даний методичний захід був проведений для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти міста, з метою ознайомлення з ключовими аспектами правової освіти в умовах впровадження концепції Нової української школи та підвищення їх методологічної культури.

ПОДРОБИЦІ... від:24 квітня 2018

Інтерактивні методи навчання – ефективний засіб професійного зростання

12 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №162 комбінованого типу» Криворізької міської ради проведено районне методичне об'єднання для практичних психологів закладів дошкільної освіти Довгинцівського району з теми: «Інтерактивні методи навчання – ефективний засіб професійного зростання».

ПОДРОБИЦІ... від:16 квітня 2018

Районні змагання зі спортивного пішохідного туризму

11 квітня 2018 року відбулися районні змагання зі спортивного пішохідного туризму серед учнів закладів загальної середньої та вихованців закладів позашкільної освіти Довгинцівського району, які в цьому році вперше проведено на базі туристичного майданчика ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет».

ПОДРОБИЦІ... від:16 квітня 2018

Підсумкове засідання районної атестаційної комісії

10 квітня 2018 року на базі Криворізької педагогічної гімназії відбулось підсумкове засідання районної атестаційної комісії, якою протягом 2017/2018 навчального року проводилась робота щодо комплексного оцінювання діяльності педагогічних працівників закладів освіти Довгинцівського району.

ПОДРОБИЦІ... від:13 квітня 2018

Районний семінар-практикум для вчителів предмету «Основи здоров’я»

Одним із завдань сучасної освіти є створення середовища для розвитку всебічно здорової дитини, формування в неї свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя. Допомогти учням визначити ціннісні орієнтири, ставлення, знання, уміння і навички, необхідні для здорового та тривалого продуктивного життя, - основне завдання вчителя предмету «Основи здоров’я».

ПОДРОБИЦІ... від:13 квітня 2018

День зустрічі птахів відзначили у закладі дошкільної освіти № 236

Другого квітня, до Міжнародного дня птахів та в рамках Всеукраїнської акції «Птахи прилетіли», в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 236 комбінованого типу» Криворізької міської ради відбулося екологічне свято «Перше квітня – День зустрічі птахів».

ПОДРОБИЦІ... від:13 квітня 2018

Виставка-конкурс декоративно-вжиткового мистецтва «Лялькова Гармонія»

02.04.2018 на базі Центру дитячої та юнацької творчості «Гармонія» відбулося урочисте відкриття та нагородження переможців районної відкритої виставки-конкурсу декоративно-вжиткового мистецтва «Лялькова Гармонія».

ПОДРОБИЦІ... від:05 квітня 2018

Майстер-клас для вчителів

З метою вдосконалення фахового рівня педагогів, прискорення процесу трансформації ідей педагогічного досвіду в їх практичну діяльність, збагачення творчого потенціалу, сприяння обміну досвідом, 27 березня 2018 року на базі КЗШ №130 відбувся майстер-клас для вчителів української мови і літератури закладів загальної середньої освіти Довгинцівського району за темою «Формування громадянської та соціальної компетентності учнів на уроках української літератури».

ПОДРОБИЦІ... від:03 квітня 2018

Засідання «Факультету сучасного управлінця» для керівників закладів дошкільної освіти

29 березня 2018 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) №88» Криворізької міської ради відбулося чергове засідання «Факультету сучасного управлінця» для керівників закладів дошкільної освіти району.

ПОДРОБИЦІ... від:03 квітня 2018

26 березня 2018 року лідери дитячих об’єднань закладів освіти Довгинцівського району взяли участь у міському проекті «Сталеве серце України – місто щасливої дитини»

На території залізничного вокзалу «Кривий Ріг – Головний» відбувся лідерський нон-стоп «Сім чудес Кривого Рогу». Учні шкіл нашого району (КПГ, КЗШ №№ 90, 88, 109, 130, 89, 65, 108, КНВК №128) запальним флеш-мобом зустрічали делегації лідерів Міської Асоціації Дитячих Об’єднань із усіх районів нашого міста. Учасники заходу отримали особисті квитки для подорожі Довгинцівським районом та яскраві буклети «Перлина Криворіжжя - Довгинцеве» з цікавою інформацією про пам’ятки та історичні місця району.

ПОДРОБИЦІ... від:30 березня 2018

Успішний виступ освітян Довгинцівського району на IX міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2018»

Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2018» відбулась 15-17 березня 2018 року в Київському Палаці дітей та юнацтва. За своїм фаховим і науковим рівнем, чисельністю учасників вона є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні. Організатором заходу виступила компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

ПОДРОБИЦІ... від:21 березня 2018

15 березня 2018 року відбулися обласні змагання з початкового технічного моделювання

15 березня 2018 року на базі комунального позашкільного навчального закладу «Клуб «Юний авіатор» Криворізької міської ради відбулися обласні змагання учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Захід проводився з метою виявлення творчих здібностей школярів з початково-технічного моделювання, розвитку та пропаганди технічної творчості.

ПОДРОБИЦІ... від:20 березня 2018

15 березня 2018 року відбулася нарада з класними керівниками 1-11 класів закладів загальної середньої освіти Довгинцівського району та заступниками директорів з виховної роботи

Учасниками та організаторами наради стали працівники управління освіти і науки виконкому міської ради, методисти КЗ «Інноваційно-методичний центр» КМР, заступники директорів з виховної роботи та класні керівники закладів загальної середньої освіти Довгинцівського району.

ПОДРОБИЦІ... від:16 березня 2018
Сторінки:   1 2 »