Інформація про роботу відділу освіти


У школах Довгинцівського району розпочато отримання учнівських парт за стандартами Нової української школи

27 серпня 2018 року школи району почали отримувати комплекти меблів для учнів, які складаються з одномісної парти та стільця.

ПОДРОБИЦІ... від:27 серпня 2018

Перемога гуртківців-парашутистів клубу «Юний авіатор» у змаганнях «Юний авіатор України»

З 2 по 8 липня 2018 року в м.Чернігові на базі Чернігівського авіаційно-спортивного клубу «Прогрес» для 38-ми юних парашутистів з Кривого Рогу було організовано практичні заняття з повітряно-десантної підготовки. У цьому році на свій рахунок гуртківці-парашутисти записали 106 стрибків з парашутом. За доброю традицією привітали 11 підлітків, які виконали стрибки вперше.

ПОДРОБИЦІ... від:12 липня 2018

Свято «Останнього дзвоника» в ЦДЮТ «Гармонія»

30 травня 2018 року в ЦДЮТ "Гармонія" відбулося свято останнього дзвоника та урочиста церемонія вручення свідоцтв про позашкільну освіту випускникам закладу "Фестиваль творчого успіху".

ПОДРОБИЦІ... від:31 травня 2018

Інформація про діяльність Довгинцівської районної психолого-медико-педагогічної консультації

Протягом останніх років в системі освіти Довгинцівського району важливе місце відводиться вирішенню проблеми інтеграції в єдину освітню систему дітей із порушенням психофізичного розвитку. Адже саме ця категорія дітей і підлітків складає переважну кількість серед осіб з особливими освітніми потребами, які проживають на території району.

ПОДРОБИЦІ... від:30 травня 2018

Акція «Затишний дитячий садок» у ЗДО №236

З метою підготовки території дошкільного закладу до літнього оздоровчого періоду в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №236 комбінованого типу» було проведено акцію «Затишний дитячий садок».

ПОДРОБИЦІ... від:30 травня 2018

Свято вишиванки в ЗДО №111

День української вишиванки – це свято, яке об’єднало працівників, батьків і дітей комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №111 санаторного типу».

ПОДРОБИЦІ... від:30 травня 2018

«День вишиванки» в закладах дошкільної освіти району

17 травня в закладах дошкільної освіти відсвяткували «Міжнародний день вишиванки». У комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №203» до святкового дійства приєдналися батьки, які разом зі своїми дітьми демонстрували український одяг під час ранкових зустрічей дітей.

ПОДРОБИЦІ... від:30 травня 2018

Інформація для батьків майбутніх першокласників

Території обслуговування, закріплені за закладами освіти

ПОДРОБИЦІ... від:05 травня 2018

Здоров’язбережувальні технології в практику роботи закладу дошкільної освіти

26 квітня в КЗ «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №236 комбінованого типу» відбувся ІІІ-й щорічний фестиваль здоров’язбережувальних технологій.

ПОДРОБИЦІ... від:03 травня 2018

19 квітня 2018 року відбувся міський захід: методична студія за темою: «Розвиток методологічної культури соціального педагога в системі правової освіти»

Даний методичний захід був проведений для соціальних педагогів закладів загальної середньої освіти міста, з метою ознайомлення з ключовими аспектами правової освіти в умовах впровадження концепції Нової української школи та підвищення їх методологічної культури.

ПОДРОБИЦІ... від:24 квітня 2018

Інтерактивні методи навчання – ефективний засіб професійного зростання

12 квітня 2018 року на базі комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №162 комбінованого типу» Криворізької міської ради проведено районне методичне об'єднання для практичних психологів закладів дошкільної освіти Довгинцівського району з теми: «Інтерактивні методи навчання – ефективний засіб професійного зростання».

ПОДРОБИЦІ... від:16 квітня 2018

Районні змагання зі спортивного пішохідного туризму

11 квітня 2018 року відбулися районні змагання зі спортивного пішохідного туризму серед учнів закладів загальної середньої та вихованців закладів позашкільної освіти Довгинцівського району, які в цьому році вперше проведено на базі туристичного майданчика ДВНЗ «Криворізький державний педагогічний університет».

ПОДРОБИЦІ... від:16 квітня 2018

Підсумкове засідання районної атестаційної комісії

10 квітня 2018 року на базі Криворізької педагогічної гімназії відбулось підсумкове засідання районної атестаційної комісії, якою протягом 2017/2018 навчального року проводилась робота щодо комплексного оцінювання діяльності педагогічних працівників закладів освіти Довгинцівського району.

ПОДРОБИЦІ... від:13 квітня 2018

Районний семінар-практикум для вчителів предмету «Основи здоров’я»

Одним із завдань сучасної освіти є створення середовища для розвитку всебічно здорової дитини, формування в неї свідомого ставлення до свого життя та здоров’я, оволодіння основами здорового способу життя. Допомогти учням визначити ціннісні орієнтири, ставлення, знання, уміння і навички, необхідні для здорового та тривалого продуктивного життя, - основне завдання вчителя предмету «Основи здоров’я».

ПОДРОБИЦІ... від:13 квітня 2018

День зустрічі птахів відзначили у закладі дошкільної освіти № 236

Другого квітня, до Міжнародного дня птахів та в рамках Всеукраїнської акції «Птахи прилетіли», в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 236 комбінованого типу» Криворізької міської ради відбулося екологічне свято «Перше квітня – День зустрічі птахів».

ПОДРОБИЦІ... від:13 квітня 2018
Сторінки:   1 2 »