Інформація про роботу відділу освіти


Районний конкурс «Якби мером міста був я…»

23 січня 2019 року на базі Криворізької спеціалізованої школи № 9 відбувся районний тур міського конкурсу творчих презентацій лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Якби мером міста був я…».

ПОДРОБИЦІ... від:25 січня 2019

Зимові розваги для вихованців дошкільного закладу

Зима – чудова пора року! Сніг, мороз, зимове сонечко, зимові розваги – все радує малюків. А ще зима надає можливість проявити творчість та зробити добрі справи.

ПОДРОБИЦІ... від:21 січня 2019

Районний фестиваль колядок в ЦДЮТ «Дружба»

14.01.2019 у концертній залі ЦДЮТ «Дружба» відбувся районний фестиваль колядок та щедрівок «Криворізька коляда – 2019».

ПОДРОБИЦІ... від:16 січня 2019

Розпочався зимовий цикл українських свят в ЗДО №236

Зима багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят малюків – День Святого Миколая. Саме з відзначення цього свята в закладі дошкільної освіти № 236 розпочався цикл зимових українських свят.

ПОДРОБИЦІ... від:21 грудня 2018

19 грудня 2018 року відбувся районний захід «Іде зимовий Миколай» для дітей пільгових категорій

День Святого Миколая – одне з найсвітліших і найрадісніших свят, яке приходить до нас у передноворіччя з надією у здійснення найзаповітніших дитячих мрій та задумів.

ПОДРОБИЦІ... від:20 грудня 2018

7 грудня 2018 року відбулося підведення підсумків міського конкурсу юних екскурсоводів «Кривий Ріг – моє місто»

Захід був проведений з метою пропагування діяльності екскурсоводів, вивчення історичної, культурної, індустріальної спадщини Кривого Рогу, активізації пошукової роботи, поглиблення знань щодо методів і форм музейної роботи, засобів популяризації музейних колекцій.

ПОДРОБИЦІ... від:11 грудня 2018

Семінар з проблем успішної адаптації до освітнього процесу дітей ромської національної меншини

29 листопада 2018 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №94 відбувся міський семінар-практикум за темою: «Створення у закладі загальної середньої освіти умов для успішної адаптації до освітнього процесу дітей ромської національної меншини та їх інтеграції в українське суспільство»

ПОДРОБИЦІ... від:30 листопада 2018

Інформація для батьків майбутніх першокласників

У травні 2019 року в закладах загальної середньої освіти здійснюватиметься прийом заяв та документів для зарахування дітей до першого класу на 2019/2020 навчальний рік.

ПОДРОБИЦІ... від:30 листопада 2018

У школах Довгинцівського району розпочато отримання учнівських парт за стандартами Нової української школи

27 серпня 2018 року школи району почали отримувати комплекти меблів для учнів, які складаються з одномісної парти та стільця.

ПОДРОБИЦІ... від:27 серпня 2018

Перемога гуртківців-парашутистів клубу «Юний авіатор» у змаганнях «Юний авіатор України»

З 2 по 8 липня 2018 року в м.Чернігові на базі Чернігівського авіаційно-спортивного клубу «Прогрес» для 38-ми юних парашутистів з Кривого Рогу було організовано практичні заняття з повітряно-десантної підготовки. У цьому році на свій рахунок гуртківці-парашутисти записали 106 стрибків з парашутом. За доброю традицією привітали 11 підлітків, які виконали стрибки вперше.

ПОДРОБИЦІ... від:12 липня 2018

Свято «Останнього дзвоника» в ЦДЮТ «Гармонія»

30 травня 2018 року в ЦДЮТ "Гармонія" відбулося свято останнього дзвоника та урочиста церемонія вручення свідоцтв про позашкільну освіту випускникам закладу "Фестиваль творчого успіху".

ПОДРОБИЦІ... від:31 травня 2018

Інформація про діяльність Довгинцівської районної психолого-медико-педагогічної консультації

Протягом останніх років в системі освіти Довгинцівського району важливе місце відводиться вирішенню проблеми інтеграції в єдину освітню систему дітей із порушенням психофізичного розвитку. Адже саме ця категорія дітей і підлітків складає переважну кількість серед осіб з особливими освітніми потребами, які проживають на території району.

ПОДРОБИЦІ... від:30 травня 2018

Акція «Затишний дитячий садок» у ЗДО №236

З метою підготовки території дошкільного закладу до літнього оздоровчого періоду в комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №236 комбінованого типу» було проведено акцію «Затишний дитячий садок».

ПОДРОБИЦІ... від:30 травня 2018

Свято вишиванки в ЗДО №111

День української вишиванки – це свято, яке об’єднало працівників, батьків і дітей комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №111 санаторного типу».

ПОДРОБИЦІ... від:30 травня 2018

«День вишиванки» в закладах дошкільної освіти району

17 травня в закладах дошкільної освіти відсвяткували «Міжнародний день вишиванки». У комунальному закладі «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №203» до святкового дійства приєдналися батьки, які разом зі своїми дітьми демонстрували український одяг під час ранкових зустрічей дітей.

ПОДРОБИЦІ... від:30 травня 2018
Сторінки:   1 2 3 »