Інформація про роботу відділу


 

До уваги виборців Довгинцівського району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Довгинцівської районної в місті ради інформує, що протягом березня 2019 року відділом буде здійснюватись прийом виборців за графіком:

- понеділок - п’ятниця: з 8.30 до 17.00 (обідня перерва з 12.30 до 13.00);

- субота - неділя: з 9.00 до 14.00.

Запрошуємо всіх виборців району завчасно здійснити перевірку своїх персональних даних з метою недопущення неточностей та безперешкодної реалізації свого виборчого права.

При зверненні до відділу при собі обов’язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

Звертатися за адресою: вул. Дніпровське шосе 11, приміщення виконкому Довгинцівської районної в місті ради, другий поверх, каб. 203, 204.

Телефони для довідок: 440-53-74, 440-53-60, 405-18-01.


 

 До уваги виборців з Автономної Республіки Крим та
тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей!

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Довгинцівської районної в місті ради запрошує Вас скористатися процедурою тимчасової зміни місця голосування без зміни виборчої адреси, яка передбачена Законом України “Про вибори Президента України” та постановою Центральної виборчої комісії від 13.09.2012 № 893.

Виборці, які зареєстровані на території Автономної Республіки Крим, міста Севастополя, тимчасово окупованих територіях Донецької, Луганської областей та проживають у Довгинцівському районі можуть звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців не пізніше як до 25 березня 2019 року з відповідною заявою та паспортом громадянина України.

Процедура тимчасової зміни місця голосування дозволить Вам реалізувати своє виборче право на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Довгинцівської районної в місті ради за адресою: вул. Дніпровське шосе, 11, кабінет № 203, 204 (2-й поверх).

Телефони для довідок: 440-53-74, 440-53-60, 405-18-01.
Інформація щодо можливості змінити місце голосування

Законом України «Про вибори Президента України» та постановою Центральної виборчої комісії від 13.09.2012 № 893 передбачена процедура тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси.

Кожен виборець, який в день чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року перебуватиме поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване його місце проживання, і не зможе проголосувати за місцем своєї реєстрації, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси.

Для цього Вам необхідно не пізніше як до 25 березня 2019 року включно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або місцем перебування у день голосування з відповідною заявою та подати такі документи:

- паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України;

- документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування.

За більш детальною інформацією звертатися до відділу ведення Державного реєстру виборців виконкому Довгинцівської районної в місті ради за адресою: м.Кривий Ріг, вул.Дніпровське шосе, 11, кабінет № 203, 204 (2-й поверх).

Телефони для довідок: 440-53-74, 440-53-60, 405-18-01.

 До уваги виборців Довгинцівського району!

Шановні виборці, звертаємо Вашу увагу на те, що відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 27 грудня 2018 року № 253 з 31 грудня 2018 року розпочато виборчий процес з чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року.

Відділ ведення Державного реєстру виборців виконкому Довгинцівської районної в місті ради запрошує всіх виборців району завчасно здійснити перевірку своїх персональних даних з метою недопущення неточностей та безперешкодної реалізації свого виборчого права.

Для уточнення персональних даних звертатися за адресою: вул. Дніпровське шосе 11, приміщення виконкому Довгинцівської районної в місті ради, другий поверх, каб. 203, 204.

При зверненні до відділу при собі обов’язково мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.

Телефони для довідок: 440-53-74, 440-53-60, 405-18-01.

 До уваги виборців Довгинцівського району!

Шановні виборці, доводимо до Вашого відома, що Службою  розпорядника Державного реєстру виборців Центральної виборчої комісії на офіційному веб-сайті «Державний реєстр виборців» розроблений та функціонує програмний ресурс «Особистий кабінет виборця».

Запрошуємо всіх бажаючих виборців району створити свій особистий електронний кабінет та перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Для цього навіть не потрібно виходити з власної оселі, за умови наявності доступу до глобальної інформаційної мережі Інтернет. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

В особистому кабінеті виборця Ви можете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Після авторизації в особистому кабінеті, для того щоб перевірити інформацію про включення Вас до Державного реєстру виборців, необхідно у розділі «Перевірити дані у Реєстрі» заповнити всі поля у формі запиту з достовірними даними. Запит надходить до Служби розпорядника Державного реєстру виборців для перевірки Вашого включення (не включення) у Реєстрі. Після перевірки персональних даних інформацію про включення надсилають на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.


 

Державний реєстр виборців - автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система, призначена для зберігання та обробки даних, які містять передбачені Законом України “Про Державний реєстр виборців” відомості, створена для забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу відповідно до статті 70 Конституції України.

22 лютого 2007 року Верховною Радою України було прийнято Закон України “Про Державний реєстр виборців”, який став правовою підставою для створення Державного реєстру виборців.

З метою забезпечення суспільної потреби з обліку виборців на державному рівні 29 вересня 2009 року було введено у постійну (промислову) експлуатацію автоматизовану інформаційно-телекомунікаційну систему “Державний реєстр виборців”. Впроваджені в цій системі технології дозволяють вести обмін даними в режимі реального часу.

З огляду на специфіку Державного реєстру виборців його функціонування відбувається в постійному режимі, як під час виборчих процесів, так і між ними. Державний реєстр виборців функціонує незалежно від строків проведення виборів чи референдумів. Таким чином, він є постійно діючим. Цей принцип ведення Державного реєстру виборців є надзвичайно важливий.

Основними його завданнями є забезпечення державного обліку громадян України, які мають право голосу, а також складання списків виборців для проведення виборів Президента України, народних депутатів України, депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, всеукраїнських та місцевих референдумів.
 
Співпрацюючи з суб’єктами надання інформації, за допомогою автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи «Державний реєстр виборців» працівники відділу мають змогу виконувати дії щодо обміну даними в базі Реєстру у режимі реального часу.
 
Поновлення бази даних Реєстру здійснюється щомісячно на підставі відомостей, які надаються відділу ведення Державного реєстру виборців до 5 числа кожного місяця суб’єктами надання інформації.

Комплексна система захисту інформації в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній “Державний реєстр виборців” забезпечує повний захист інформації відповідно до вимог нормативних документів системи технічного захисту інформації в Україні.

Державний реєстр виборців забезпечує реалізацію права громадян на доступ до публічної інформації та надає безоплатну первинну правову допомогу, з питань, що віднесені до його компетенції.

Кожен виборець має право:

- подавати свої персональні дані до відповідного органу ведення Реєстру;
- отримувати інформацію про включення (невключення) себе чи інших осіб до Реєстру;
- отримувати інформацію про використання своїх персональних даних, кому і з яких підстав надавалася інформація про нього;
- одержувати на безоплатній основі інформацію про свої персональні дані, які внесені до Реєстру;
- звертатися до відділу з мотивованою заявою щодо неправомірного включення (невключення) до Реєстру себе чи інших осіб або виправлення недостовірних відомостей Реєстру;
- оскаржувати в установленому законом порядку рішення, дії чи бездіяльність органів Реєстру;
- захищати будь-якими не забороненими законом засобами свої права та законні інтереси у разі їх порушення під час ведення Реєстру.
 

Громадяни несуть відповідальність за:

- умисне подання органу ведення Реєстру завідомо недостовірних відомостей або відомостей з метою кратного включення виборця до Реєстру;
- несанкціонований доступ до Реєстру;
- несанкціоноване копіювання, розповсюдження та використання отриманої політичною партією копії бази даних Реєстру чи її частини для цілей, не передбачених Законом України "Про Державний реєстр виборців".
 


До уваги виборців Довгинцівського району!

Відділ ведення Державного реєстру виборців повідомляє, що Ви можете у любий зручний для Вас час використати своє право, перевірити правильність своїх персональних даних у Державному реєстрі виборців та внести зміни до них.
 
Відділ ведення Державного реєстру виборців отримує відомості від управління охорони здоров’я міськвиконкому про постійну нездатність самостійно пересуватися. Така відмітка надає можливість голосувати на дому.
 
Виборець який потребує такої відмітки може особисто подати заяву при наявності медичної довідки (про нездатність самостійно пересуватися) або письмово уповноважити на таке звернення іншу особу. Якщо така відмітка втратила свою актуальність можна зняти (відмовитись) від неї за власною заявою.

При зверненні до відділу ведення Державного реєстру виборців необхідно при собі мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України.
 

 

Запрошуємо відвідати офіційний веб-сайт
Центральної виборчої комісії “Державний реєстр виборців” та особистий кабінет виборця

 

Закон України "Про Державний реєстр виборців"

Закон України "Про вибори Президента України"

Закон України "Про вибори народних депутатів України"

Закон України "Про місцеві вибори"

 
 

При зверненні до відділу ведення Державного реєстру виборців необхідно при собі мати паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України