Комітет у справах сім`ї та молоді

Борщова Ганна Василівна

Посада: Голова комітету у справах сім'ї та молоді

Рік народження: 1959

Освіта: вища

Загальний стаж: 39 р.

Стаж державної служби: 15 р.

Телефон: 94-84-71

Дні та часи прийому громадян:

  • Пн (830–1700) перерва (1230–1300)


Каб.
:
210


Електронна скринька: dlg_simya@i.ua

 

Завдання та обов’язки

1. Співпрацює з жіночими, молодіжними та іншими громадськими організаціями.
2. Забезпечує впровадження і функціонування системи управління якістю муніципальних послуг у комітеті.
3. Організовує фестивалі, конкурси, виставки, змагання, інші заходи, спрямовані на підвищення культурно-освітнього рівня молоді, жінок, сімей.
4. Забезпечує планування діяльності з підготовки та оприлюднення проектів регуляторних актів, перегляду, відстеження результативності їх впливу.
5. Організовує заходи, передбачені законодавством щодо поліпшення матеріально-побутових умов багатодітних сімей.
6. Співпрацює з контролюючими органами у здійсненні заходів з попередження насильства в сім’ї, наркоманії, токсикоманії, алкоголізму, тютюнопаління та інших шкідливих звичок серед молоді.
7. Забезпечує здійснення в установленому порядку обміну інформацією між комітетом та іншими органами місцевого самоврядування на основі сучасних телекомунікаційних технологій.
8. Запроваджує сучасні інформаційні технології автоматизованої обробки, систематизації та аналізу інформації.
9. Надає пропозиції щодо оснащення комітету сучасними комп’ютерними інформаційними технологіями.
10. Організовує змістовне дозвілля та відпочинку молоді.
11. Здійснює контроль за ефективністю діяльності тимчасових таборів з денним перебуванням та забезпечує проведення науково-практичних семінарів для їх керівників.
12. Організовує оздоровлення протягом року дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
13. Надає допомогу в організації перевезення груп дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
14. Сприяє утворенню відповідних органів реалізації державної молодіжної політики.
15. Готує пропозиції до програми соціально-економічного та культурного розвитку району, цільових програм з інших питань самоврядування, організовує роботи з їх виконання.
16. Готує пропозиції щодо бюджетних асигнувань на виконання програм і здійснює заходи, спрямовані на поліпшення становища молоді, жінок та сімей та контролює їх використання.
17. Сприяє вирішенню питань забезпечення прав дитини на належне батьківське виховання та утримання відповідно до чинного законодавства України.
18. Виявляє сім’ї, що не забезпечують необхідні умови для життя, навчання і виховання дітей, та організовує роботу з ними.
19. Надає допомогу в працевлаштуванні випускникам шкіл району, у вільний від навчання час - учнівській та студентській молоді.
20. Сприяє здійсненню заходів, пов’язаних з вирішенням питань сімейної, гендерної, демографічної політики, попередження насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми.
21. Сприяє у здійснені заходів з попередження насильства в сім’ї, жорстокості, сексуальної розпусти, наркоманії, токсикоманії, алкоголізму, тютюнопаління та інших шкідливих звичок серед молоді.
22. Проводить роботу щодо вирішення проблем учнівської й студентської молоді, сприяє створенню в навчальних закладах, на підприємствах, в установах та організаціях структур для роботи з молоддю.
23. Готує в установленому порядку відповідну статистичну звітність.
24. Інформує громадян про діяльність комітету через засоби масової інформації, на сходах громадян та інформаційних зустрічах.
25. Видає посвідчення батьків та дітей з багатодітної сім’ї.
26. Надає інформацію голові ради про необхідність притягнення до відповідальності посадових осіб, якщо вони ігнорують законні вимоги та рішення районної в місті ради та її виконавчого органу, ухвалені у межах їх повноважень.
27. Забезпечує дотримання вимог законодавства щодо розгляду звернень громадян.
28. Забезпечує реалізацію прав громадян на використання електронних інформаційних ресурсів міста, організацію зворотного зв’язку, об’єктивний і своєчасний розгляд звернень, що надходять на сторінки порталу «Криворізький ресурсний центр».
29. Надає безоплатну первинну правову допомогу відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу», у тому числі здійснює особистий прийом осіб, які її потребують.
30. Забезпечує надання інформації для формування та підтримки в актуальному стані на порталі «Криворізький ресурсний центр» електронних інформаційних ресурсів міста.
31. Взаємодіє з органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, громадськими організаціями з метою розвитку електронних інформаційних ресурсів міста, підвищення їх якості, доступності, оптимізації пошуку, забезпечення зворотного зв'язку для вирішення питань життєдіяльності територіальної громади.
32. Забезпечує надання у визначеному порядку інформації на виконання документів, що надійшли з органів державної влади, на електронних та паперових носіях.
33. Контролює роботу щодо забезпечення вимог законів України «Про доступ до публічної інформації», «Про інформацію», «Про захист персональних даних».
34. Виконує інші доручення керівництва.