Комітет з фізичної культури та спорту

Косяк Володимир Іванович

Посада: голова комітету з фізичної культури та спорту

Рік народження: 1957

Освіта: вища

Загальний стаж: 40 р.

Стаж державної служби: 36 р.

Телефон: 94-84-50

Дні та часи прийому громадян: 

  • Пн (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Вт (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Ср (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Чт (830–1700) перерва (1230–1300)
  • Пт (830–1700) перерва (1230–1300)


Едектронна скринька: dlg.k.sport@i.ua

 

Комітет з фізичної культури і спорту є структурним підрозділом апарату Довгинцівської районної в місті ради та її виконавчого комітету.

Забезпечує реалізацію державної політики з питань фізичної культури і спорту на території району.

Розроблює регіональні програми розвитку фізичної культури і спорту та організаційне забезпечення їх реалізації.

Організовує спортивно-оздоровчі заходи серед широких верств населення, ефективне використання кадрів у сфері фізичної культури і спорту, забезпечує пропаганду здорового способу життя, зміцнює та ефективно використовує матеріально-технічну базу об'єктів і споруд спортивного призначення.

Сприяє пропаганді фізичної культури і спорту.

Вносить пропозиції щодо будівництва спортивних споруд, зміцнення матеріально-технічної бази. Здійснює контроль за їх використанням та технічним станом.

Направляє та контролює діяльність підприємств, організацій та учбових закладів в області фізичної культури і спорту, розробляє і вносить в установленому порядку на розгляд виконкому районної в місті ради проекти планів розвитку сфери, її фінансування та матеріально-технічного забезпечення.

Затверджує склад збірних команд району, забезпечує їх участь у міських змаганнях.

Спільно з зацікавленими організаціями проводить роботу з  підготовки спортивних резервів, координує розвиток мережі спортивних шкіл, контролює організацію в них навчально-тренуваль-ного процесу.

Визначає види спорту для поширення їх на території району, розробляє та затверджує зведений календарний план спортивно-масових заходів, здійснює контроль їх виконання.

Визначає потребу району у фахівцях з фізичної культури і спорту, контролює підбір, розстановку та використання фізкультур-них кадрів, веде облік спеціалістів з фізичної культури і спорту.

Здійснює інформаційно-пропагандистську діяльність, веде облік роботи, що проводиться у сфері фізичної культури і спорту.