Надаємо рекомендації в організації роботи о`бєктів з продажу новорічних ялинок та прикрас до них

Від: 04 грудня 2015

Шановні суб'єкти господарювання
Довгинцівського району!

Надаємо рекомендації в організації роботи о'бєктів з продажу новорічних ялинок та прикрас до них.

З початком зимового сезону, напередодні новорічних та різдвяних свят виникає необхідність в законній торгівлі живими ялинками, соснами, іграшками до них, піротехнічними виробами побутового призначення.

Терміни функціонування об'єктів сезонної торговельної мережі визначені рішенням Криворізької міської ради від 30.12.2010 № 126:

- з 1 грудня до 1 січня (для об'єктів з продажу новорічних ялинок та прикрас до них).

Місця продажу ялинками мають бути розміщені без порушень зовнішнього вигляду цілісних торгівельних комплексів, об’єктів соціального призначення, не створювати перешкоди для пішоходів, надавати можливість безперешкодного доступу маломобільних мешканців міста.

Для легального продажу ялинок, сосен, піротехнічних виробів необхідно забезпечити дотримання спеціальних вимог щодо їх реалізації, а саме: здійснювати їх продаж тільки в спеціалізованих місцях чи приміщеннях із дотриманням протипожежних вимог; за обов’язкової наявності: документів, які засвідчують якість та походження товарів, для ялинок, сосен – спеціального електронного чипу з мікросхемою.

Для отримання декларації на розміщення та організацію об'єктів сезонної торгівлі необхідно звернутись до служби «Одного вікна» виконкому Довгинцівської районної в місті ради (каб. 108), вул. Дніпропетровське шосе, 11.