Надаємо рекомендації в організації роботи об`єктів сезонної торгівлі

Від: 23 березня 2016

Шановні суб'єкти господарювання Довгинцівського району!

Надаємо рекомендації в організації роботи об`єктів сезонної торгівлі.

З настанням весняного періоду виникає необхідність в організації роботи об'єктів сезонної торгівлі.

Суб'єкти господарювання можуть розміщувати та організовувати роботу малих архітектурних форм - об'єктів сезонної торгівлі, що функціонують тимчасово, виключно на відведених під зазначені цілі земельних ділянках при наявності правоустановчих документів на землю.

Терміни функціонування об'єктів сезонної торговельної мережі визначені рішенням Криворізької міської ради від 30.12.2010 № 126:

- з 1 квітня до 1 листопада щорічно (для кафе літніх, спеціалізованого торговельного обладнання з продажу безалкогольних напоїв, морозива, овочів, фруктів);
- з 1 серпня до 15 вересня (для об'єктів з продажу шкільного асортименту);
- з 1 грудня до 1 січня (для об'єктів з продажу новорічних ялинок та прикрас до них);
- короткотерміново для торгівлі на ярмарках, виставках - продажах та інших заходах, пов'язаних з демонстрацією та продажем товарів під час масових заходів.

Об'єкти сезонної торгівлі мають бути розміщені без порушень зовнішнього вигляду цілісних торговельних комплексів, об'єктів соціального призначення, не створювати перешкоди для пішоходів, надавати можливість безперешкодного доступу маломобільних мешканців міста.

Спецобладнання з продажу овочів, фруктів, баштанних культур - це торговельний об'єкт складно-розбірної полегшеної конструкції для продажу товарів без торговельної зали на одне робоче місце із товарним запасом на один день торгівлі, обладнаний технічними засобами для розміщування, тимчасового зберігання та продажу з нього товарів методом самообслуговування (тара-обладнання), піддоном, стояковим та ящиковим піддоном, а також урною для сміття.

Кафе літнє - організовується поряд з існуючим стаціонарним об'єктом ресторанного господарства. Територія літнього кафе повинна мати огородження із легких матеріалів у межах відведеної земельної ділянки, облаштована зручними столиками та стільцями із захисними парасолями або напівнаметами, обладнана урнами для сміття в достатній кількості, мати елементи естетичного та декоративного оформлення.

Для отримання декларації на розміщення та організацію об'єктів сезонної торгівлі необхідно подати наступні документи до служби «Одного вікна» виконкому Довгинцівської районної в місті ради (каб. 108), вул. Дніпропетровське шосе, 11:

- копію свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи-підприємця;
- копію правоустановчих документів на земельну ділянку;
- фотографію, на якій чітко зображено об'єкт торгівлі з відповідною вивіскою, про його належність, режим роботи, урною для сміття.

Декларація на розміщення об'єкта сезонної торгівлі оформлюється на протязі 2-ох робочих днів безкоштовно.