03 травня 2018 року на спортивній базі Криворізької педагогічної гімназії відбулися змагання на першість району з легкоатлетичного багатоборства «Старти надій»

Від: 03 травня 2018

03 травня 2018 року на спортивній базі Криворізької педагогічної гімназії відбулися змагання на першість району з легкоатлетичного багатоборства «Старти надій» за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії» серед учнів 7-х класів. Склад команди: 14 учнів незалежно від статі (з урахуванням виконання програми змагань).

В змаганнях прийняло участь 11 команд загальноосвітніх шкіл – 154 учасника. Програма змагань:

1. Біг 60м.
2. Біг 800м. (дівчата). 1000м. (юнаки).
3. Стрибки у довжину з розбігу
4. Метання м’яча (150г.) на дальність
5. Піднімання тулуба в сід лежачи на підлозі (кількість разів за 1 хв.) – юнаки та дівчата.

За результатами змагань І-е місце вибороли спортсмени Криворізької педагогічної гімназії; II-е місце посіла команда Криворізького навчально-виховного комплексу № 81; третє місце за вихованцями Криворізької загальноосвітньої школи № 90. Команди переможців і призерів нагороджені грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.