1 лютого 2018 року відбулися змагання на першість району з шашок «Диво шашки»

Від: 01 лютого 2018

01 лютого 2018 року в шаховому клубі дитячо-юнацької спортивної школи № 9 відбулися змагання на першість району з шашок «Диво шашки» за програмою шкільних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях прийняло участь 10 команд загальноосвітніх шкіл (40 учасників). Склад команди 4 чоловіка (3 юнака, 1 дівчина). Змагання проходили за коловою системою. Змагання командні.

У командному заліку І-е місце вибороли спортсмени Криворізької загальноосвітньої школи № 130; II-е місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи № 108; ІІІ-є місце за командою Криворізької педагогічної гімназії.

Переможці і призери нагороджені кубком, грамотами, медалями комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

Команда-переможець змагань буде захищати честь Довгинцівського району на міських змаганнях, які відбудуться 10 лютого 2018 року на базі шахового клубу дитячо-юнацької спортивної школи № 3.