3 жовтня 2018 року відбулись районні святкові урочистості з нагоди професійного свята педагогів

Від: 04 жовтня 2018

Привітання педагогів Довгинцівського району з професійним святом

Щороку восени, у перший тиждень жовтня, освітянська громада Довгинцівського району відзначає День працівників освіти України. Заснований згідно з Указом Президента України від 11 вересня 1994 року, цей день покликаний привернути увагу до положення вчителів в суспільстві, їх ролі в освіті та розвитку майбутнього покоління.

Освітня галузь Довгинцівського району – це потужний інтелектуальний ресурс, який включає 20 закладів дошкільної освіти, 16 – загальної середньої і 5 – позашкільної освіти, де навчаються і виховуються 18076 дітей і підлітків.

Віддавна професія педагога вважається однією з найбільш значимих і необхідних у суспільстві. Вчительська кропітка праця – це запорука духовного, морального та інтелектуального зростання дітей і молоді. Педагоги прищеплюють учням любов до знань, дають мудрі поради, які для багатьох вихованців стануть дороговказом на все життя, допомагають обрати свій життєвий шлях, стати справжніми фахівцями своєї справи.

Невтомною працею близько 2300 працівників освітньої галузі району щодня створюється надійна основа для духовного, соціального та культурного розвитку особистості. Сумлінно виконуючи свій професійний обов’язок, вони вчать дітей пізнавати й опановувати нове і завжди пам’ятати про глибоке українське коріння.

Районні святкові урочистості з нагоди професійного свята педагогів відбулисьь 3 жовтня 2018 року в Центрі дитячої та юнацької творчості «Дружба». Вихователів, учителів, керівників творчих гуртків і спортивних секцій запросили на святковий концерт «Педагогічний Оскар - 2018».

Першим з вітальними словами до присутніх звернувся голова районної в місті ради Ігор Гарійович Ратінов. Від щирого серця він висловив присутнім вдячність за нелегку, сумлінну вчительську працю, творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі, високі досягнення, щоденну творчу роботу.

Нагрудним знаком «Гордість району» відзначена праця директора Криворізької педагогічної гімназії Тетяни Прокоп’євої.

Очільник Довгинцівського району, як випускник Криворізької загальноосвітньої школи №109, зі словами особливої вдячності звернувся до своїх педагогів – першої вчительки Раїси Федорівни Крістіної та класного керівника Світлани Станіславівни Шабрат, які також були присутні в залі. Ігор Ратінов щиро подякував їм за добросовісне служіння обраній справі, творчий пошук, невичерпну життєву мудрість.

Самовіддану працю педагогів закладів освіти району було відзначено численними нагородами. За високий рівень професіоналізму, значні досягнення у реалізації державної політики у галузі національної освіти, багаторічну сумлінну працю, упровадження сучасних методів навчання і виховання молоді грамотами виконкому Довгинцівської районної в місті ради були нагороджені 26 педагогічних працівників закладів освіти.

Крім того, у номінаціях «Педагогічна майстерність», «Відкриття року: молоді педагоги», «Кращий проект року» здобули перемогу 26 номінантів.

Свої виступи дарували присутнім вихованці Зразкових художніх колективів «Іскорка» і «Театр пісні «Сузір’я мрії» Центрів дитячої та юнацької творчості «Гармонія» та «Дружба», творчих колективів КЗШ №94, «Карамель» ЦДЮТ «Дружба». А родзинкою стали творчі привітання від колег: солістів і виконавців Геннадія Васюти, Юрія Совенка, а також композитора, лауреата міжнародних фестивалів, повного кавалера нагрудного знака «За заслуги перед містом» Олексія Грицишина.