8 листопада 2018 року проведено урочистий прийом голови районної в місті ради з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Від: 08 листопада 2018

Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва у Довгинцівському районі

Щорічно, починаючи з 2014 року, у листопаді в Україні відзначається Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва.

08 листопада 2018 року у виконкомі Довгинцівської районної в місті ради проведено урочистий прийом голови районної в місті ради з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

На святі були присутні працівники КПМНЗ «Криворізька міська музична школа №11» КМР, ЦДЮТ «Дружба» КМР, ЦДЮТ «Гармонія» КМР, керівники та учасники художніх колективів району. Присутніх привітав голова Довгинцівської районної в місті ради Ігор Гарійович Ратінов. З нагоди професійного свята найкращі працівники культури району були нагороджені відзнаками виконкому районної в місті ради та цінними подарунками.

Зі святом Вас, працівники культури та майстри народного мистецтва! Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!