14-15 листопада 2018 року відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат та юнаків 5-х класів за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії»

Від: 15 листопада 2018

14-15 листопада 2018 року на базі Криворізьких навчально-виховних комплексів № 81, 128 відбулися районні змагання з волейболу серед дівчат та юнаків 5-х класів за програмою шкільних спортивних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях приймало участь 8 команд – 86 учасників. Змагання проходили за коловою системою.

Переможцем районних змагань серед дівчат стала команда Криворізької загальноосвітньої школи № 90, друге місце у команди Криворізької загальноосвітньої школи № 130, третіми стали волейболістки Криворізької загальноосвітньої школи № 88.

Серед хлопців: І-е місце – команда Криворізької загальноосвітньої школи № 109; ІІ-е місце – команда Криворізької загальноосвітньої школи № 94; ІІІ-є місце посіла команда Криворізького навчально-виховного комплексу № 129.

Команди, переможці і призери, нагороджені кубками, грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.