18 грудня 2018 року відбулися фінальні змагання з баскетболу районного турніру на кубок Гурова В.М. серед дівчат та юнаків за програмою шкільних ігор «Олімпійські надії»

Від: 18 грудня 2018

З 6 по 14 грудня 2018 року на базі загальноосвітніх шкіл № 87, 94, 130 в Довгинцівському районі проходив районний турнір з баскетболу на кубок Гурова В.М. серед юнаків та дівчат за програмою шкільних ігор «Олімпійські надії». Змагання проходили за коловою системою у двох підгрупах. В змаганнях прийняло участь: серед юнаків - 10 команд; серед дівчат – 6 команд (172 учасника).

18 грудня 2018 року на базі Криворізького фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відбулися фінальні змагання з баскетболу районного турніру на кубок Гурова В.М. серед дівчат та юнаків.

У фінальних змаганнях серед дівчат приймали участь команди загальноосвітніх шкіл № 90, 108, 130, КНВК № 129. Серед юнаків у фіналі приймали участь команди шкіл № 9, 90, 108, КНВК № 129.

Серед дівчат у командному заліку І-е місце вибороли спортсменки Криворізької загальноосвітньої школи № 130; II-е місце посіла команда Криворізького навчально-виховного комплексу № 129; ІІІ-є місце за баскетболістками Криворізької загальноосвітньої школи № 108.

Серед юнаків переможцем стала команда загальноосвітньої школи № 108; другою стала команда Криворізької спеціалізованої школи № 9; ІІІ-є місце у команди Криворізького навчально-виховного комплексу № 129.

Команди переможців і призерів нагороджені грамотами, кубками комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

Розпочато підготовку до міського турніру з баскетболу на кубок Гурова В.М. збірних команд району, які сформовані із баскетболістів команд переможців та призерів районних змагань і який відбудеться у лютому-березні 2019 року.