24 січня 2019 року відбулися змагання на першість району з шашок «Диво шашки»

Від: 24 січня 2019

24 січня 2019 року в шаховому клубі дитячо-юнацької спортивної школи № 9 відбулися змагання на першість району з шашок «Диво шашки» за програмою шкільних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях прийняло участь 12 команд загальноосвітніх шкіл (48 учасників). Склад команди 4 чоловіка (3 юнака, 1 дівчина). Змагання проходили за коловою системою. Змагання командні.

У командному заліку І-е місце вибороли спортсмени Криворізької загальноосвітньої школи № 130; II-е місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи № 87; ІІІ-є місце за командою Криворізького навчально-виховного комплексу № 129.

Переможці і призери нагороджені кубком, грамотами, медалями комітету з фізичної культури і спорту виконкому Довгинцівської районної в місті ради.