18 квітня 2019 року відбулися змагання районного туру фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт»

Від: 18 квітня 2019

18 квітня 2019 року на стадіоні Криворізького фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» відбулися змагання районного туру фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів «Козацький гарт». Склад команди: 12 чоловік. Вік учасників 5,6,7,10 класи (1 хлопець, 1 дівчина), 8 клас (2 хлопця, 2 дівчини).

В змаганнях прийняло участь 13 команд загальноосвітніх шкіл – 156 учасників. Програма фестивалю:

- «човниковий» біг (юнаки, дівчата);

- стрибки через скакалку 30 сек. (дівчата);

- стрибки в довжину з місця (юнаки, дівчата);

- естафети (юнаки, дівчата);

За результатами змагань І-е місце вибороли спортсмени Криворізької загальноосвітньої школи № 90; II-е місце посіла команда Криворізького навчально-виховного комплексу № 81; третє місце за вихованцями Криворізької педагогічної гімназії.

Команди переможців і призерів нагороджені кубками, грамотами комітету з фізичної культури і спорту виконкому Довгинцівської районної в місті ради.