4 листопада 2019 року було проведено урочистості до Дня залізничника

Від: 05 листопада 2019

Згідно з Указом Президента, День залізничника в Україні відзначають 4 листопада.

Цей день вибраний зовсім не випадково. Саме 4 листопада в далекому 1861-му році до України вперше прибув поїзд, який йшов по маршруту Відень-Краків-Перемишль-Львів.

А називався він «Ярослав». Ось так з «Ярослава» почалася історія української залізниці.

Сьогодні в нашій країні понад 30 тисяч км залізничних колій, які обслуговують майже 300 тисяч залізничників. Це енергетики, зв’язківці, машиністи, провідники, диспетчери, чергові на станціях і ще безліч інших фахівців, що забезпечують чітке функціонування залізничних артерій а також комфорт і безпеку мандрівників і вантажів.

Саме з цієї нагоди 04 листопада 2019 року в приміщенні «ЦДЮТ «Дружба» було проведено урочистості до Дня залізничника.

Присутніх на святі привітав голова Довгинцівської районної в місті ради Ратінов Ігор Гарійович, який вручив відзнаки виконкому міської та районної в місті рад за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у забезпечення перевезень залізничним транспортом та з нагоди Дня залізничника кращим представникам структурних підрозділів регіональної філії «Придніпровська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця».

Шановні залізничники та ветерани залізничного транспорту!

З нагоди професійного свята бажаємо Вам прихильної долі, вагомих здобутків, міцного здоров’я, миру та злагоди в родинах, невичерпної енергії, професійної удачі, оптимізму, душевної теплоти, здійснення всіх мрій і сподівань та подальшої плідної праці на благо людей та залізниці.