Надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства

Від: 16 жовтня 2020

Надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства

Рішенням виконкому Криворізької міської ради від 19.02.2020 № 70 затверджено Порядок надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства.

Матеріальна допомога надається раз на рік у розмірі 3,0 тис грн. коштом міського бюджету особам з інвалідністю з дитинства, які зареєстровані й проживають у м. Кривому Розі (у тому числі внутрішньо переміщеним особам) і перебувають на обліку в управліннях праці та соціального захисту населення виконкомів районних у місті рад або в територіальних органах Пенсійного фонду України.

Для отримання цієї допомоги особи з інвалідністю з дитинства або їх законні представники надають до районних управлінь особисту заяву зі згодою на обробку персональних даних та пред’являють оригінали:

- паспорта заявника (сторінки 1, 2, з відомостями про реєстрацією місця проживання), у тому числі у формі ID-картки з витягом з Єдиного державного демографічного реєстру щодо реєстрації місця проживання (у разі його наявності);

- довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків (крім осіб, які через релігійні або інші переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки та мають відмітку в паспорті про відмову від його прийняття);

- довідки медико-соціальної експертної комісії (МСЕК) про наявність інвалідності з дитинства;

- документа, що підтверджує зміну прізвища особи з інвалідністю з дитинства (у разі наявності);

- рішення суду або виконкому районної в місті ради про призначення опіки над особою з інвалідністю з дитинства (для опікунів, піклувальників);

- довідки встановленого зразка про взяття на облік у м. Кривому Розі, виданої районними управліннями (для внутрішньо переміщених осіб).

Прийом заяв районними управліннями здійснюється щороку до 01 грудня.

Виплата заявнику матеріальної допомоги проводиться без урахування сукупного доходу його сім’ї шляхом перерахування коштів через банківську установу, а в разі потреби – через касу департаменту.

У разі перебування одержувача матеріальної допомоги на повному державному утриманні допомога не виплачується.

Особам, які одночасно протягом року були обліковані за пільговими категоріями: «діти з інвалідністю» та «особа з інвалідністю з дитинства», матеріальна допомога, передбачена за однією з пільгових категорій, надається за їх вибором.

Прийом документів мешканців Довгинцівського району здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення виконкому Довгинцівської районної в місті ради (вул. Дніпровське шосе, 16), каб. 110.

Телефон для довідок: 0681881010.