В дії пілотний проект «Ні стихійній торгівлі у Довгинцівському районі»!

Від: 28 липня 2016

На території району діє пілотний проект «Ні стихійній торгівлі у Довгинцівському районі». На виконання концепції данного проекту запроваджено системну рейдову роботу спільно з Довгинцівським відділенням поліції. З початку дії зазначеного проекту проведено 37 рейдів, в ході яких з організаторами стихійної торгівлі проводиться профілактична роз'яснювальна робота щодо організації торгівлі належним чином, шляхом передислокації їх на ринки міста, вручаються листівки з адресами та контактними номерами телефонів адміністрацій ринків, вручено більш ніж 300 листівок. Також, торгуючі попереджаються про адміністративну відповідальність за торгівлю в невстановлених місцях, що передбачена статтями 152, 160 КУпАП.

Так, з 01.07.2016 посилено роботу в напрямку ліквідації стихійної торгівлі на привокзальній площі ст. Кривий Ріг-Головний, вул. Залізничників (Ленінського комсомолу) та вул. Серафимовича, проводяться щоденні рейди за участі голови Довгинцівської районної в місті ради, заступника голови районної в місті ради, спеціалістів виконкому районної в місті ради, співробітників Криворізького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Дніпропетровській області та Довгинцівського відділення поліції, патрульної служби. Забезпечено інформаційне повідомлення через гучномовець залізничного вокзалу щодо заборони торгівлі на привокзальній площі та через гучномовець ринку «Довгинцеве» щодо наявності вільних місць та діючих тарифів на ринку. У ході рейдів повністю ліквідовано стихійну торгівлю у сквері на привокзальній площі та по маршруту руху тролейбусу.

З метою впорядкування осередків стихійної торгівлі до норм чинного законодавства виконкомом районної в місті ради опрацьовано та надано пропозиції до міської ради щодо визначення додаткових площ під організацію постійно діючих ярмарок. Між вулицями Серафимовича та Беляєва за готелем «Вікторія» визначено додаткову площу для переміщення торгуючих з вул. Серафимовича та вул. Залізничників (Ленінського комсомолу). Також, визначено площу по вул. Лісового, 24 за магазином «АТБ-Маркет» для переміщення осіб, які здійснюють торгівлю на мікрорайоні «Східний-2».

Нагадуємо, що на території Довгинцівського району функціонують три ринки, а саме: ринок «Довгинцеве» ПСК «Центральний ринок» у м. Кривому Розі Дніпропетровської облспоживспілки, вул. Серафимовича, 84; ринок «Східний-3» ТОВ «Пікнік», вул. Лісового, 42 а; торговельні ряди ТОВ «Регітон», вул. Вечірньокутська, 1. Заповнюваність ринків району складає 50%. На ринках діють пільгові тарифи для сільгоспвиробників та малозабезпечених категорій населення, наявні обладнані лабораторії ветеринарно-санітарної експертизи. Тож радимо торгуючим здійснювати торгівлю в організованих для цього місцях.

Для припинення розгортання осередків стихійної торгівлі звертаємося до всіх городян із закликом не купувати продукти харчування в місцях стихійної торгівлі.