Організаційний відділ

 

Мурса Тетяна Матвіївна

Посада: завідувач організаційного відділу

Телефон: 470-10-89

Дні та часи прийому громадян:

Пн (800–1630) перерва (1230–1300)
Вт (800–1630) перерва (1230–1300)
Ср (800–1630) перерва (1230–1300)
Чт (800–1630) перерва (1230–1300)
Пт (800–1630) перерва (1230–1300)

Адреса: вул. Дніпровське шосе, 11

Кабінет: 107

Електронна пошта (email): dlg107@ukr.netОсновні завдання та функції організаційного відділу

1. Організаційне забезпечення роботи районної в місті ради, її виконавчого комітету, постійних комісій ради, депутатів районної у місті ради, координація організаційно-масової роботи виконкому районної в місті ради в межах, передбачених законодавством України та відповідно до повноважень, делегованих виконкому районної в місті ради.

2. Надання методичної і практичної допомоги:
- депутатам районної в місті ради у здійсненні ними депутатських повноважень;
- постійним комісіям районної в місті ради у вивченні, попе-редньому розгляді та підготовці питань, які належать до їх відання;
- структурним підрозділам, спеціалістам галузевих напрямків виконкому районної в місті ради у підготовці питань для розгляду на пленарних засіданнях районної в місті ради;
- органам самоорганізації населення у виконанні їх повноважень.

3. Забезпечення упровадження й фунціонування системи управління якістю та інформаційною безпекою муніципальних послуг у виконкомі районної в місті ради з питань організаційної роботи.

4. Взаємодія з органами місцевого самоврядування, суб’єктами господарювання, громадськими організаціями з метою розвитку електронних інформаційних ресурсів міста, підвищення їх якості, доступності, оптимізації пошуку, забезпечення зворотного зв’язку для вирішення питань життєдіяльності територіальної громади.

5. Здійснення організаційно-технічних заходів щодо проведення референдумів, виборів Президента України, до органів державної влади, місцевого самоврядування та міського голови, відповідно до чинного законодавства.

6. Організаційне забезпечення участі у загальноміських та районних заходах, проведення вручення нагород, покладання вінків та квітів, інших протокольних заходів.

7. Організація роботи щодо нагородження відзнаками обласної ради, облдержадміністрації, виконкомів міської та районної в місті рад.Закони України:

- "Про статус депутатів місцевих рад"

- "Про органи самоорганізації населення"

- "Про місцеве самоврядування в Україні"