Перелік та персональний склад постійних комісій Довгинцівської районної в місті ради VIII скликання



Постійна комісія
районної в місті ради з питань регламенту, законності, правопорядку, депутатської діяльності та етики

Голова комісії ДАЦКО Катерина Павлівна, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Члени комісії

СЕМЕНЧУК Микола Юрійович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
ПАРКІНА Лідія Миколаївна, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
ЯЛОВЕНКО Дар’я Василівна, депутат районної в місті ради від Криворізької міської організації політичної партії «Сила Людей»
КУЦ Олександр Валерійович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
ПАТОЄВ Сергій Васильович, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»




Постійна комісія районної в місті ради з питань планування, бюджету, соціально-економічного розвитку, регуляторної політики та підприємництва

Голова комісії ПРОКОП’ЄВА Тетяна Миколаївна, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Члени комісії

ДОВЖЕНКО Наталя Вікторівна, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
БАЛАНДІН Олексій Юрійович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
ПРОНОЗА Вадим Валерійович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
ШКУРОПАТ Дмитро Валерійович, депутат районної в місті ради від Криворізької міської організації політичної партії «Сила Людей»
МАКСИМОВА Алла Василівна, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
АВРАМЕНКО Ганна Михайлівна, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»




Постійна комісія районної в місті ради з питань забудови, земельних відносин, комунального господарства, транспорту та зв’язку

Голова комісії ЖУК Олександр Олександрович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Члени комісії

СІЯНКО Анна Леонідівна, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
НОРІН Дмитро Олександрович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
ЦЮПА Юрій Олексійович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»
ТЕНЕТКО Руслана Кирилівна, депутат районної в місті ради від Криворізької міської організації політичної партії «Сила Людей»
ПРОХОРОВИЧ Світлана Сергіївна, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
ВОЛИК Наталя Сергіївна, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
КОВАЛЬ Сергій Юрійович, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»




Постійна комісія районної в місті ради з питань освіти, культури, духовності, сімейної та молодіжної політики, спорту

Голова комісії ГУШКО Сергій Володимирович, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»

Члени комісії

СУХІНЕНКО Сергій Олександрович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
СІЛЬЧЕНКО Олег Анатолійович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»
КАСУМЯН Арамаіс Тельманович, депутат районної в місті ради від Криворізької міської організації політичної партії «Сила Людей»
ПОГРІБНА Нелля Сергіївна, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
ПОДКОПАЄВА Яна Омелянівна, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
КОНДРАТЕНКО Павло Вікторович, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»




Постійна комісія районної в місті ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення, підтримки ветеранських організацій та учасників бойових дій

Голова комісії ІВКІНА Наталя Юріївна, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»

Члени комісії

ПАВЛЕНКОВ Станіслав Маркович, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
ЯКОВЛЕВА Тетяна Анатоліївна, депутат районної в місті ради від ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «БЛОК ВІЛКУЛА «УКРАЇНСЬКА ПЕРСПЕКТИВА»
СКОРОБОГАТИЙ Олександр Володимирович, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
БІЛОУС Іван Борисович, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»
КОЛОМОЄЦЬ Ольга Георгіївна, депутат районної в місті ради від Криворізької Міської організації ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «СЛУГА НАРОДУ»