Провідні підприємства районуПерелік підприємств Довгинцівського району

Структурний підрозділ «Криворiзька дирекція залізничних перевезень» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»

Важливе місце в районі займають 12 структурних підрозділів Регіональної філії «Придніпровська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця», які злагоджено забезпечують роботу залізниці


АТ НДПІ «МЕХАНОБРЧОРМЕТ»

Це єдиний в Україні комплексний науково – технічний центр з дослідження залізних і марганцевих руд, проектування збагачувальних фабрик і цехів з виробництва окатишів.


ПрАТ «ХайдельбергЦемент Україна»

Компанія HeidelbergCement заснована у 1873р., а нині входить у четвірку найбільших виробників цементу в світі і є лідером на ринку Східної Європи.


Приватне акціонерне товариство «Криворізький суриковий завод»

Приватне акціонерне товариство "Криворізький суриковий завод" засновано в 1938 році. Територія цеху займає 101400 м2. Первична потужність заводу була 5 тис.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Вікна Віконда»

Компанія "Вікна Віконда" виробляє металопластикові вікна, двері, балкони та лоджії, офісні перегородки та фасади. Історія фабрики розпочалася ще в 2001 році, коли було створено невелике приватне підприємство по виробництву металопластикових вікон та дверей в Кривому Розі.


Товариство з обмеженою відповідальністю «ПраКр»

Вперше в 2000 році в Кривому Розі був виконаний ремонт трамвайної колії за новою технологією. Плити для ремонту трамвайної колії були закуплені в Чехії.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Спарта»

Залізобетонні багатопустотні плити виготовлені з важкого бетону і застосовуються для несучої частини перекриття споруд і будівель різного призначення.


Товариство з обмеженою відповідальністю «ХайдельбергБетон Україна»

Компанія ТОВ «ХайдельбергБетон Україна» представляє бізнес-напрямок по виробництву товарного бетону Групи HeidelbergCement в Україні. Виробнича діяльність компанії розпочалась у 2007 році.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Цемент»

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЦЕМЕНТ» зареєстровано 26.12.2002 року виконавчим комітетом Криворізької міської ради. У результаті реорганізації з малого колективного підприємства «ЦЕМЕНТ», яке було створено 24.11.1989 року.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпропромсінтез»

ТОВ "ДНІПРОПРОМСІНТЕЗ" являється одним з лідерів у сфері виробництва та комплексної доставки газової продукції


Структурний підрозділ «Вагонне депо Батуринська» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»

Для досягнення найвищих та найефективніших показників роботи депо Батуринська обрало стратегію впровадження у виробництво інновацій, нових технологій та енергозбереження, що визначатимуть мету, завдання і основні напрямки енергетичної та ресурсозберігаючої політики галузі.


Виробничий підрозділ «Криворізька пасажирська вагонна дільниця» філії «Пасажирська компанія» АТ «Українська залізниця»

З 1935 року по 1982 рік пасажирське господарство у Кривому Розі було підпорядковано вагонному депо Мудрьона у складі резерву провідників, контори обслуговування пасажирів (КОП), пункту технічного обслуговування (ПТО), екіпіровки пасажирських вагонів.