25 червня 2017 року відбулися районні заходи, присвячені Дню молоді в Україні

Від: 26 червня 2017

25 червня 2017 року на площі біля палацу спорту «Локомотив» та ЦДЮТ «Дружба» відбулися районні заходи, присвячені Дню молоді в Україні. Вперше у Довгинцівському районі проведено відкритий благодійний турнір у підтримку онкохворих дітей «Спорт заради життя», під патронатом голови Довгинцівської районної в місті ради. В змаганнях прийняли участь 50 спортсменів із міст Дніпропетровської області віком від 16 до 60 років у 6-ти вагових категоріях. Учасники змагались у трьох дисциплінах – це жим штанги лежачи, станова тяга штанги та багатоповторний жим. Вдало виступили на турнірі спортсмени Догинцівського району, які стали переможцями в своїх вагових категоріях у таких дисциплінах, як жим лежачи серед жінок – Бугайова Світлана – член молодіжного виконкому Довгинцівської районної в місті ради; в становій тязі серед чоловіків: Ващенко Анатолій – начальник Державної пожежно-рятувальної частини № 26; Година Євгеній, Оглоблін Володимир – вихованці спортивного клубу «Локомотив», які до речі стали абсолютними чемпіонами піднявши штангу вагою відповідно – 272,5 та 277,5 кілограм. Героїнею турніру стала криворожанка, вихованка спортивного клубу «Богатир» - Кашперська Ганна, яка підняла штангу вагою 190 кілограм.

Переможці та призери турніру нагороджені пам’ятними кубками, медалями і грамотами від голови Довгинцівської районної в місті ради.

На майданчику біля ЦДЮТ «Дружба» проведено цікаву, динамічну, життєрадісну, повну добрих жартів конкурсно-розважальну програму «Молодь за майбутнє України», яка подарувала безліч позитиву та залишила приємні спогади до наступного свята.

Криворіжці веселились та перейнялись святковим настроєм від дискотеки з DJ GRANT, показових виступів бойового мистецтва «Grupo Senzala de Capoeira», студії танців «ORIGAMI», майстер - класу з танцю Elektro.

Також кращі учасники програми отримали призи та нагороди.