Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту


Борщова Ганна Василівна

Посада: завідувач відділу у справах сім’ї, молоді та спорту

Телефон: 470-10-96

Дні та часи прийому громадян:

Пн (800–1630) перерва (1230–1300)

Адреса: вул. Дніпровське шосе, 11

Кабінет: 210

Електронна пошта (email): dlg_simya@i.ua


Основні завдання та функції відділу

2.1. Забезпечення реалізації державної політики з питань молоді, спорту, жінок та сімей на території Довгинцівського району.

2.2. Розроблення регіональних програм розвитку фізичної культури і спорту та організаційне забезпечення їх реалізації.

2.3. Забезпечення пропаганди здорового способу життя, зміцнення та ефективне використання матеріально-технічної бази об'єктів і споруд спортивного призначення.
2.4. Співпраця із закладами фізичної культури та спорту, жіночими, молодіжними й іншими громадськими організаціями.

2.5. Сприяння розширенню мережі спортивних секцій, груп здоров’я, загальної фізичної підготовки, спортивних клубів, діяльності фізкультурно-оздоровчих закладів.

2.6. Надання пропозицій щодо будівництва спортивних споруд, зміцнення матеріально-технічної бази; здійснення контролю за їх використанням та технічним станом.

2.7. Координація діяльності підприємств, організацій та учбових закладів в області фізичної культури і спорту, внесення, в установленому порядку, на розгляд виконкому районної в місті ради проекти планів розвитку сфери, її фінансування та матеріально-технічного забезпечення.

2.8. Координація розвитку мережі спортивних шкіл на території району, контроль за організацією навчально-тренувального процесу.

2.9. Організація нагородження переможців змагань, колективів, працівників фізичної культури та спорту, активістів фізкультурного руху, які досягли кращих показників.

2.10. Організація контролю за виконанням законодавчих актів з питань фізичної культури і спорту на території району.

2.11. Забезпечення фізкультурно-оздоровчої діяльності, фізкультурно - спортивної реабілітації та доступності спортивних споруд для осіб з інвалідністю.

2.12. Забезпечення впровадження і функціонування системи управління якістю муніципальних послуг у відділі.

2.13. Організація фестивалів, конкурсів, виставок, змагань, інших заходів, спрямованих на підвищення культурно-освітнього рівня молоді, жінок, сімей.

2.14. Забезпечення планування діяльності з підготовки та оприлюднення проектів регуляторних актів, перегляду, відстеження результативності їх впливу.

2.15. Організація заходів, передбачених законодавством щодо поліпшення матеріально-побутових умов багатодітних сімей.

2.16. Співпраця з контролюючими органами у здійсненні заходів з попередження насильства в сім’ї, наркоманії, токсикоманії, алкоголізму, тютюнопаління та інших шкідливих звичок серед молоді.

2.17. Забезпечення здійснення в установленому порядку обміну інформацією між відділом та іншими органами місцевого самоврядування на основі сучасних телекомунікаційних технологій.

2.18. Запровадження сучасних інформаційних технологій автоматизованої обробки, систематизації та аналізу інформації.

2.19. Надання пропозицій щодо оснащення відділу сучасними комп’ютерними інформаційними технологіями.

2.20. Організація змістовного дозвілля та відпочинку молоді, створення належних умов для занять фізичною культурою і спортом за місцем проживання.

2.21. Здійснення контролю за ефективністю діяльності тимчасових таборів з денним перебуванням та забезпечення проведення науково-практичних семінарів для їх керівників.

2.22. Організація оздоровлення протягом року дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.

2.23. Надання допомоги в організації перевезення груп дітей до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.

2.24. Утворення при виконкомі районної у місті ради відповідних органів реалізації державної молодіжної політики.