27 грудня 2017 року проведено свято Нового Року для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах

Від: 28 грудня 2017

Службою у справах дітей виконкому Довгинцівської районної в місті ради 27 грудня 2017 року проведено свято Нового Року для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та проживають на території Довгинцівського району.

На святі були присутні прийомні батьки, батьки-вихователі, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім'ях та дитячих будинках сімейного типу. На святі також були присутні діти, які виховуються в сім'ях опікунів та піклувальників та діти, які опинились в складних життєвих обставинах.

Голова Довгинцівської районної в місті ради, Ратінов Ігор Гарійович, поздоровив присутніх з Новорічними святами та вручив дітям солодкі подарунки.

В цей святковий день, Погрібній Марії, яка виховується в прийомній сім'ї Чернявських, виповнилось 14 років. Голова районної в місті ради ради Ратінов І.Г. поздоровив дівчинку з днем народження та побажав їй успіхів.

Дід Мороз та Снігуронька, творчі колективи ЦДЮТ “Гармонія” створили для маленьких глядачів Новорічну казку.