На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься доопрацьований проект рішення виконкому міської ради «Про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об`єктів благоустрою в м. Кривому Розі»

Від: 21 грудня 2017

Увага!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься доопрацьований проект рішення виконкому міської ради «Про конкурсні засади розміщення тимчасових споруд та утримання об`єктів благоустрою в м. Кривому Розі» та аналіз його регуляторного впливу.

З вказаним доопрацьованим проектом та аналізом його регуляторного впливу можна також ознайомитися на офіційних веб-сторінках в мережі Інтернет:

- виконкому міської ради у підрозділі «Регуляторна політика» розділу «Інформаційна база» www.kr.gov.ua;
- виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: www.mtlrg-kr.gov.ua, www.dlgr.gov.ua, www.pokrovkr.gov.ua, www.ing-org.gov.ua, www.srvk.gov.ua, www.trnvk.gov.ua, www.vykonkom-tsmkr.gov.ua.

Зауваження та пропозиції будуть прийматися в письмовому вигляді від громадян, суб'єктів господарювання, їх об'єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 21.12.2017 в місячний термін управліннями виконкому міської ради на поштову адресу пл. Молодіжна, 1, м. Кривий Ріг, 50101:

- каб. 510, Рижкова Ірина Олексіївна - начальник управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради, тел. (0564)74-39-72, urp@kr.gov.ua;
- каб. 550, Карий Іван Олександрович - начальник управління благоустрою та житлової політики виконкому Криворізької міської ради, тел. (0564)40-02-38, u.jkg@kr.gov.ua;
- каб. 518, Бризецький Олександр Федорович, в.о. начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин виконкому Криворізької міської ради, тел. (0564)92-13-81, umazv@kr.gov.ua.

А також на електронні поштові скриньки виконкому міської ради mvk99@kr.gov.ua і виконкомів районних у місті рад Металургійної, Довгинцівської, Покровської, Інгулецької, Саксаганської, Тернівської, Центрально-Міської: dzr_vk@ukrpost.ua, dlg_vk@riad.com.ua, vk@pokrovkr.gov.ua, ing.zagal104@ukr.net, srvk@srvk.gov.ua, trn-vk1@i.ua, cg-ispolkom-zag@vykonkom-tsmkr.gov.ua.