Управління праці та соціального захисту населення

 

Сокол Валентина Петрівна

Посада: Начальник управління праці та соціального захисту населення

Телефон: (068)188-10-10; 470-11-12; 470-11-11

Дні та часи прийому громадян: 

Пн (800–1630) перерва (1230–1300)
Вт (800–1630) перерва (1230–1300)
Ср (800–1630) перерва (1230–1300)
Чт (800–1630) перерва (1230–1300)
Пт (800–1630) перерва (1230–1300)

Адреса: вул. Дніпровське шосе, 16

Кабінет: 111

Електронна пошта (email): upszn@dlgr.gov.ua

Завдання та обов’язки.

1. Здійснює керівництво діяльністю управління, несе персональну відповідальність за виконання покладених на управління завдань, визначає обов’язки і ступінь відповідальності заступників начальника управління, керівників його структурних підрозділів.
2. Організовує виконання управлінням Законів України, постанов Верховної Ради України, Указів Президента України, наказів Міністерства соціальної політики і Департаменту  соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
3. Організовує роботу з документами у відповідності з чинним законодавством, забезпечує дотримання працівниками управління Законів України з питань служби в органах місцевого самоврядування та боротьби з корупцією, Законів України .
4. Координує діяльність управління, підприємств, установ та організацій у вирішенні питань соціального захисту населення району в межах покладених повноважень.
5. Готує пропозиції голові районної в місті ради для затвердження структури штатного розпису управління в межах граничної чисельності і фонду оплати праці працівників.
6. Підбирає кадри працівників управління забезпечує підвищення їх ділового кваліфікаційного рівня, сприяє розвитку особистих організаторських здібностей.
7. Розпоряджається коштами в межах затвердженого кошторису витрат.
8. Видає у межах своєї компетенції накази, організовує і контролює їх виконання.
9. Організує та контролює розгляд звернень громадян, підприємств, установ та організацій з питань, що належать до компетенції управління. Проводить особистий прийом громадян та у межах своїх повноважень надає допомогу у вирішенні проблемних питань.
10. У разі необхідності здійснює підготовку, забезпечує прийняття та відстеження результативності регуляторних актів згідно з повноваженнями.
11. Вносить пропозиції щодо проведення стажування кадрів в управлінні та організовує проведення стажування в структурному підрозділі.
12. Проводить роботу з резервом кадрів управління, а також здійснює організаційно-методичне керівництво формування кадрового резерву і контролює виконання особистих і річних планів його підготовки.
13. Організовує роботу щодо впровадження системи управління якістю в управлінні:
- інформує працівників про політику у сфері якості;
- здійснює моніторинг у задоволеності замовника послуг;
- бере участь у внутрішніх аудитах.
14. Готує пропозиції та додатки на встановлення надбавок та преміювання. Погоджує  табель використання  робочого часу та  складає графік роботи сторожів.
15. Здійснює контроль за дотриманням вимог Законів України “ Про доступ до публічної інформації”, “Про інформацію”, “Про  захист  персональних даних”, антикорупційного законодавства.
16. Виконує інші доручення керівників виконкому.

Детальна інформація управління праці та соціального захисту населення