Відбулися відкриті районні змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі)

Від: 23 травня 2013

20.05.2013 на базі Комунального позашкільного навчального закладу СЮТ Довгинцівського району відбулися відкриті районні змагання з автомодельного спорту (радіокеровані моделі) на Кубок Довгинцівського району «Автоперегони-2013», присвячені 238-й річниці з дня заснування м. Кривого Рогу. В змаганнях прийняли участь 9 команд – 30 учасників із м. Кривого Рогу, Софіївського та Широківського районів. Змагання проходили за двома класами радіокерованих моделей: багі 2 WD та багі 4WD.

В командній першості:

I місце зайняла команда автомодельного гуртка №1 КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» (керівник Косарєва Т.В.); II місце зайняла команда автомодельного гуртка №2 КПНЗ «СЮТ Довгинцівського району» (керівник Косарєва Т.В); III місце - команда автомодельного гуртка Будинку дитячої творчості Широківського району (керівник Степанець В.В.); ІV місце - команда автомодельного гуртка ЦДЮТ «Мрія» Інгулецького району (керівник Ковальова В.О.).

В особистій першості І-ІІІ місця у класі моделей багі 2WD та багі  4WD посіли вихованці автомодельного гуртка КПНЗ «СЮТ Довгин-цівського району»  відповідно: Гатілов Іван, Подкопаєв Вадим, Алєксєєв Олександр та Подкопаєв Микита, Михальченко Марк, Алєксєєв Павло.

Переможці в командному заліку нагороджені кубками та грамотами; в особистому заліку - медалями та грамотами комітету з фізичної культури та спорту виконкому районної в місті ради.