Відбулися змагання на першість району з шахів на приз клубу «Біла тура»

Від: 18 березня 2013

13-14 березня 2013 року на базі шахового клубу дитячо-юнацької спортивної школи № 9 відбулися змагання на першість району з шахів на приз клубу «Біла тура» за програмою шкільних ігор «Олімпійська надія».

В змаганнях прийняло участь 12 команд загальноосвітніх шкіл (56 учасників). Склад команди 4 чоловіка (3 юнака,1 дівчина). Змагання проходили за коловою системою. Змагання особисто-командні

У командному заліку І-е місце вибороли спортсмени Криворізького гуманітарно-технічного ліцею №129; II-е місце посіла команда Криворізької педагогічної гімназії; ІІІ-є місце за шахістами Криворізької загальноосвітньої школи № 65.

В особистому заліку серед дівчат переможцем стала Шиманська Діана, вихованка КЗШ №65; срібло у Наполової Анастасії-Педагогічна гімназія; бронзу виборола Мухіна Аліна – ГТЛ №129. Серед юнаків найсильнішим був Чхетіані Давід – ГТЛ №129; ІІ-е місце у Волощука Валерія - КПГ; ІІІ-є місце посів Княгицький Влад – КЗШ №130.

Переможці і призери нагороджені грамотами і медалями комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

Команда гуманітарно-технічного ліцею № 129 завоювала почес-не право захищати честь Довгинцівського району на міських змаганнях, які проходили 16-17 березня в шаховому клубі ДЮСШ №9. За підсумками змагань команда ГТЛ №129 посіла ІІІ місце і стала бронзовим призером клубу «Біла тура» - тренер команди - кандидат у майстри спорту з шахів Калімбет Борис Дмитрович.