Відділ інформаційних технологій

 

Луценко Юрій Ігорович

Посада: завідувач відділу інформаційних технологій

Дні та часи прийому громадян:

Пн (800–1630) перерва (1230–1300)
Вт (800–1630) перерва (1230–1300)
Ср (800–1630) перерва (1230–1300)
Чт (800–1630) перерва (1230–1300)
Пт (800–1630) перерва (1230–1300)

Адреса: вул. Дніпровське шосе, 11

Кабінет: 104

Електронна пошта (email): it@dlgr.gov.ua


Завдання та обов’язки

1. Сприяє реалізації державної політики у сфері інформаційних технологій та системи управління інформаційною безпекою виконкому районної в місті ради.
2. Сприяє розвитку та впровадженню сучасних комп’ютерних інформаційних технологій у системі державного управління.
3. Організовує впровадження сучасних інформаційних технологій автоматизованої обробки, систематизації та аналізу інформації у виконкомі районної в місті ради.
4. Організовує проведення робіт щодо інсталяції програмного забезпечення.
5. Забезпечує функціонування мережевого обладнання, комп’ютерної техніки, периферійних засобів та програмного забезпечення виконкому районної в місті ради.
6. Надає консультативну допомогу працівникам виконкому з питань роботи та використання комп’ютерного та мережевого обладнання.
7. Забезпечує виконання у виконкомі районної в місті ради законодавства щодо захисту інтелектуальної власності (в частині програмного забезпечення).
8. Облік комп’ютерної техніки (в частині інформаційної безпеки) та встановленого програмного забезпечення.
9. Забезпечує вирішення питань поетапного дооснащення існуючих систем одержання та обробки інформації у виконкомі районної в місті ради сучасною комп’ютерною й телекомунікаційною технікою.
10. Забезпечує здійснення в установленому порядку обміну інформацією між виконкомом районної в місті ради та іншими органами місцевого самоврядування на основі сучасних телекомунікаційних технологій.
11. Забезпечує роботу щодо функціонування офіційного веб-сайту та офіційних електронних поштових адрес виконкому районної в місті ради.
12. Забезпечує розміщення на офіційному веб-сайті виконкому районної в місті ради матеріалів, наданих структурними підрозділами виконкому районної в місті ради та іншими організаціями, відповідно до Положення про офіційний веб-сайт виконкому районної в місті ради.
13. Забезпечує розміщення на офіційному веб-сайті виконкому районної в місті ради розпорядчих документів районної в місті ради, її виконавчого комітету, розпоряджень голови районної в місті ради, регуляторних актів органів місцевого самоврядування вищого рівня.
14. Забезпечує оприлюднення на офіційному веб-сайті виконкому районної в місті ради наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних відповідно до вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2015 року № 835 «Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних».
15. Надає методичну допомогу структурним підрозділам виконкому з питання наповнення офіційного веб-сайту виконкому районної в місті ради.
16. Забезпечує функціонування «Сервісу електронних петицій».
17. Забезпечує функціонування системи управління інформаційною безпекою виконкому районної в місті ради відповідно до ДСТУ ISO/IEC 27001:2010.
18. Забезпечує формування та підтримку в актуальному стані на порталі «Криворізький ресурсний центр» електронних інформаційних ресурсів міста як розпорядник відповідної публічної інформації.
19. Організовує опрацювання електронних звернень, які надійшли на портал «Криворізький ресурсний центр».
20. Організовує роботу щодо застосування у виконкомі районної в місті ради електронних цифрових підписів та печатки.
21. Організовує роботу з документами у відповідності з чинним законодавством.
22. Проводить роботу з кадровим резервом.
23. Організовує роботу щодо забезпечення вимог законів України «Про інформацію», «Про доступ до публічної інформації», «Про захист персональних даних».
24. Надає пропозиції керівництву виконкому районної в місті ради щодо покращення роботи виконкому з питань, що віднесені до його компетенції.
25. Виконує інші доручення керівництва у межах своєї компетенції.