Відділ з земельних питань та будівництва


 

Бондар Людмила Володимирівна

Посада: Завідувач відділу з земельних питань та будівництва

Дні та часи прийому громадян:

Ср (800–1630) перерва (1230–1300)

Адреса: вул. Дніпровське шосе, 11

Кабінет: 109

Електронна пошта (email): land@dlgr.gov.ua

 

Повноваження за розподілом посадових обов’язків

1. Здійснює самоврядний контроль за використанням земель району, виявляє фактичних землекористувачів, що не мають оформлених прав на займані земельні ділянки, контролює оформлення ними відповідних прав.
2. Організовує роботу щодо внесення пропозицій до планів і програм будівництва та реконструкції об’єктів комунального господарства і соціально-культурного призначення, забудови окремих ділянок території району.
3. З питань індивідуальної житлової забудови:
- контролює підготовку проектів рішень: про реконструкцію, будівництво нових на місці знесених індивідуальних житлових будинків та господарчих споруд, для яких раніше була надана земельна ділянка; про надання згоди на відчуження незакінченого будівництвом житлового будинку та господарчих споруд в індивідуальній житловій забудові.
- організовує розгляд та вирішує конфліктні ситуації, які виникають між власниками суміжних домоволодінь, пов’язані з порушенням пожежних, санітарних та будівельних норм при будівництві житлових будинків, господарчих будівель, посадках зелених насаджень, встановленні огорож тощо.
4. Організовує виявлення випадків самочинного будівництва індивідуальних житлових будинків, гаражів, допоміжних господарських будівель та інших споруд; вирішує інші питання щодо цього згідно з чинним законодавством України.
5. Контролює підготовку проектів рішень з питань оформлення права власності на об’єкти нерухомого майна:
- фізичним та юридичним особам на індивідуальні житлові будинки, гаражі, допоміжні господарчі будівлі;
- членам житлових, житлово-будівельних кооперативів, дачних, гаражних кооперативів, які повністю внесли свої пайові внески;
- у разі виділення окремого будинку (будівлі) зі складу єдиного об’єкта нерухомого майна, що складається з двох або більше будинків (будівель);
- щодо видачі дубліката свідоцтва на право власності на індивідуальні житлові будинки, гаражі, господарчі будівлі, квартири у житлово-будівельних кооперативах громадянам, які з різних причин їх втратили, при умові наявності їх копій у комунальному підприємстві Дніпропетровської обласної ради «Криворізьке бюро технічної інвентаризації»;
6. Готує проекти рішень про перерозподіл земельних ділянок, виділених під індивідуальну житлову забудову, про надання земельних ділянок для ведення городництва.
7. Контролює організацію робіт з ремонту та фарбування фасадів, майданчиків відпочинку, розміщення малих архітектурних форм, благоустрою та озеленення територій після погодження з управліннями містобудування і архітектури, земельних ресурсів та житлово-комунального господарства виконкому міськради.
8. Здійснює контроль за впровадженням заходів, передбачених документацією із землеустрою; бере участь у підготовці висновків щодо надання або вилучення в установленому законом порядку земельних ділянок; організовує вирішення земельних спорів щодо меж земельних ділянок індивідуальної житлової забудови, що перебувають у власності і користуванні громадян та додержання громадянами правил добросусідства.
9. Приймає участь у підготовці пропозицій щодо найменування (перейменування) вулиць, провулків, проспектів, площ, парків, скверів, мостів та інших споруд, розташованих на території району.
Готує проекти рішень щодо встановлення нумерації будинків, приміщень, споруд, розташованих на території району, а також надає поштову адресу.
10. Організовує роботу державних приймальних комісій з прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів та контролює підготовку проектів рішень про затвердження акта вводу в експлуатацію приватних житлових будинків, господарчих споруд, дачних та садових будинків, гаражів в гаражно-будівельних кооперативах.
11. Вживає заходів щодо виявлення безхазяйного та відумерлого майна на території району, забезпечує його збереження, збір документів, необхідних для передачі такого майна до комунальної власності міста відповідно до діючого в місті порядку.
12. Здійснює контроль за розміщенням тимчасових об’єктів у відповідності з узгодженою управлінням містобудування і архітектури виконкому міської ради проектною документацією.
13. Вносить до виконкому міськради пропозиції щодо прийняття рішень з питань адміністративно-територіального устрою в межах і порядку, визначених законом.
14. Готує пропозиції щодо призначення громадських інспекторів для здійснення контролю за використанням та охороною земель району;
15. Складає протоколи про адміністративні правопорушення відповідно до чинного законодавства.
16. Сприяє розширенню житлового будівництва.
17. Розглядає пропозиції, звернення громадян, надає роз’яснення з питань, що належать до компетенції відділу.
18. Забезпечує впровадження і функціонування системи управління якістю муніципальних послуг у виконкомі районної в місті ради.
19. Забезпечує здійснення у визначеному порядку надання інформації на виконання документів, які надійшли з вищих органів в електронному вигляді та на паперових носіях.
20. Здійснює підготовку, прийняття, відстеження результатив-ності та перегляд регуляторних актів згідно з повноваженнями.
21. Надає пропозиції щодо проведення та приймає участь у сходах громадян, інформаційних зустрічах з питань, що належать до компетенції відділу.
22. Забезпечує дотримання працівниками відділу Законів України з питань служби в органах місцевого самоврядування та боротьби з корупцією.
23. Вносить пропозиції щодо проведення стажування та організовує вчасну підготовку документів та проведення стажування в структурному підрозділі.
24. Проводить роботу з резервом кадрів, а також здійснює організаційно-методичне керівництво формуванням кадрового резерву в структурному підрозділі і контролює виконання особистих річних планів його підготовки.
25. Організовує роботу з документами у відповідності з чинним законодавством, забезпечує комплектацію архіву та ведення архівних справ у відділі.
26. Виконує інші доручення керівництва.