Щиро раді вітати Вас!

на офіційному веб-сайті виконкому Довгинцівської районної в місті ради


7 грудня 1979 року, на карті міста Кривого Рогу з’явилась нова адміністративно-територіальна одиниця – Довгинцівський район, наймолодший серед усіх районів нашого міста, який розташований в південно – східній частині міста.

Площа району складає 5 305 га.

Район розташований на Придніпровській височині.

Довгинцівський район розвивається, стає зручним та комфортним у всіх сферах діяльності.

Ми любимо свій чудовий район, пишаємося його досягненнями, працюємо в ім'я його процвітання та добробуту.

На сторінках офіційного веб-сайту виконкому Довгинцівської районної в місті Кривому Розі ради Ви маєте можливість дізнатися, які події відбуваються у громадському та культурному житті нашої територіальної громади, переглянути новини, повідомлення, оголошення.

Ми з радістю вітаємо Вас на нашому сайті і сподіваємось, що наведена тут інформація буде цікавою і корисною для Вас!АктуальнеКонкурс «Краща ялинкова іграшка» для головної ялинки району

Положення-рекомендації щодо проведення конкурсу «Краща ялинкова іграшка» для головної ялинки району

ПОДРОБИЦІ... від:28 листопада 2018

Роз’яснення щодо призначення житлової субсидії на опалювальний сезон 2018-2019 роки (з 1 жовтня 2018 року по квітень 2019 року)

Відповідно до внесених змін субсидія на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення за її призначенням до кінця опалювального сезону і розраховується окремо на неопалювальний та опалювальний сезони.

ПОДРОБИЦІ... від:01 листопада 2018

Програма IQ energy почала роботу з ОСББ

Банки партнери ЄБРР вперше надають можливість об'єднанням співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) отримати фінансування в рамках української програми фінансування енергоефективності в житловому секторі IQ energy.

ПОДРОБИЦІ... від:16 жовтня 2018

Урядова програма «теплих» кредитів

З жовтня 2014 року для населення та ОСББ діє розроблена Держенергоефективності та запроваджена Урядова програма «теплих кредитів».

ПОДРОБИЦІ... від:16 жовтня 2018

Телефони аварійних служб управителів, які обслуговують будинки району

КП «Послуга», ТОВ «Житлосервіс-КР», ТОВ «Комбінат благоустрою», ТОВ «Наш Дім».

ПОДРОБИЦІ... від:10 жовтня 2018

Останні новини13 грудня 2018 року Криворізький міський голова вручив ключі від відремонтованого за рахунок міського бюджету житла дитині, позбавленій батьківського піклування

13 грудня 2018 року міський голова Вілкул Юрій Григорович вручив ключі від відремонтованого за рахунок міського бюджету житла, одноосібним власником якого є дитина, позбавлена батьківського піклування.

ПОДРОБИЦІ... від:13 грудня 2018

14 грудня - день вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

13 грудня 2018 року біля пам’ятного знаку «Криворіжцям – постраждалим при ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС» проведено мітинг з нагоди відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

ПОДРОБИЦІ... від:13 грудня 2018

Криворізька північна ОДПІ Головного управління ДФС у Дніпропетровській області повідомляє

Інформація стосовно діяльності органів ДФС України та роз'яснень податкового та митного законодавства.

ПОДРОБИЦІ... від:10 грудня 2018

6 грудня 2018 року з нагоди Дня місцевого самоврядування кращих представників району відзначено нагородами виконкому Криворізької міської ради та виконкому Довгинцівської районної в місті ради

На заході були присутні керуюча справами виконкому Криворізької міської ради Тетяна Мала, голова районної в місті ради Ігор Ратінов, Почесні громадяни міста, депутати районної в місті ради, члени виконкому районної в місті ради, представники структурних підрозділів виконкому районної в місті ради, органів самоорганізації населення та ветерани органів місцевого самоврядування.

ПОДРОБИЦІ... від:07 грудня 2018

З Днем місцевого самоврядування!

Шановні земляки, депутати, працівники та ветерани органів місцевого самоврядування! Від щирого серця вітаю Вас із Днем місцевого самоврядування!

ПОДРОБИЦІ... від:07 грудня 2018

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект регуляторного акта - рішення виконкому міської ради «Про встановлення в м. Кривому Розі тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу автобусними маршрутами загального користування»

Зауваження та пропозиції будуть прийматися в письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно-дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики з 06.12.2018 в місячний термін.

ПОДРОБИЦІ... від:06 грудня 2018

5 грудня 2018 року пройшли традиційні районні змагання з військово-прикладних видів спорту серед допризовної молоді, присвячені 27-й річниці Збройних сил України

9 команд - 45 учнів старших класів загальноосвітніх шкіл змагались у вправах з прикладної фізичної підготовки, стройової, теоретичної підготовки та цивільного захисту населення.

ПОДРОБИЦІ... від:06 грудня 2018