10 серпня відбулися змагання на першість мікрорайонів «Східний 1,2,3» з міні-футболу серед дітей та підлітків

Від: 10 серпня 2017

10 серпня 2017 року на спортивному майданчику Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81 відбулися змагання на першість мікрорайонів «Східний 1,2,3» з міні-футболу за програмою спартакіади «Юність-2017» серед дітей та підлітків за місцем проживання.

В змаганнях прийняло участь 3 команди мікрорайонів загальноосвітніх шкіл – 38 учасників. Змагання проходили за коловою системою.

У командному заліку І-е місце вибороли спортсмени мікрорайону Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81; II-е місце посіла команда мікрорайону Криворізької загальноосвітньої школи № 128; третє місце за футболістами мікрорайону Криворізької загальноосвітньої школи № 130.

Команди переможців і призерів нагороджені грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.