13 жовтня 2017 року відбулась інформаційна зустріч з суб’єктами господарювання, які надають побутові послуги населенню району

Від: 17 жовтня 2017

Шановні підприємці!

13 жовтня 2017 року у приміщенні виконкому Довгинцівської районної в місті ради відбулась інформаційна зустріч з суб’єктами господарювання, які надають побутові послуги населенню району. В зустрічі приймали участь фахівці відділу з питань захисту прав споживачів апарату міськради і виконкому, відділу розвитку підприємництва виконкому Довгинцівської районної в місті ради та головного державного інспектора управління обслуговування платників Криворізької північної ОДПІ ГУ ДФС у Дніпропетровській області.

На порядку денному обговорені питання щодо практики застосування Закону України «Про захист прав споживачів», Постанови Кабінету міністрів України «Про затвердження правил побутового обслуговування населення». Детально зупинились на питаннях щодо необхідності видачі розрахункових документів встановленої форми, належного оформлення «куточків споживача», дотримання культури та етики поведінки зі споживачами. Фахівці нагадали про права та обов’язки, відповідальність виконавця-надавача послуг, терміни виконання замовлень, порядку розгляду претензій та надали ґрунтовну інформацію про групи товарів належної якості, що не підлягають обміну, особливості оформлення гарантійних талонів.

Також, підприємцям нагадали про дотримання трудового законодавства, Правил благоустрою в місті Кривому Розі та своєчасної сплати за житлово-комунальні послуги.

Присутні отримали вичерпні та компетентні відповіді на всі питання.

У разі виникнення додаткових питань телефонуйте за тел. 71-12-76.