03 лютого 2016 року відбулися змагання на першість району з шашок «Чудо шашки»

Від: 04 лютого 2016

03 лютого 2016 року на базі шахового клубу дитячо-юнацької спортивної школи № 9, згідно плану спортивно-масових заходів комітету з фізичної культури і спорту виконкому Довгинцівської районної в місті ради, відбулися змагання на першість району з шашок «Чудо шашки» за програмою шкільних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях прийняло участь 7 команд загальноосвітніх шкіл (28 учасників). Склад команди 4 чоловіка (3 юнака, 1 дівчина). Змагання проходили за коловою системою. Змагання командні.

У командному заліку І-е місце вибороли спортсмени Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129; II-е місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи № 108; ІІІ-є місце за командою Криворізької загальноосвітньої школи № 130.

Переможці і призери нагороджені кубком і грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.

Команда-переможець змагань на першість району з шашок буде захищати честь Довгинцівського району на міських змаганнях, які відбудуться 13 лютого 2016 року на базі шахового клубу дитячо-юнацької спортивної школи № 9.