04-05 січня 2016 року відбувся 19-й традиційний районний турнір з міні-футболу на кубок воїна-інтернаціоналіста О.Лісового

Від: 06 січня 2016

04-05 січня 2016 року на базі Криворізької загальноосвітньої школи № 130 відбувся 19-й традиційний районний турнір з міні-футболу на кубок воїна-інтернаціоналіста О.Лісового серед юнаків загальноосвітніх шкіл Довгинцівського району.

В змаганнях приймало участь 10 команд - 104 учасника. Змагання проходили за кубковою системою. Підчас проведення змагань панувала святкова, піднесена атмосфера. Вболівальники палко підтримували спортивний азарт з яким виступали їхні команди.

Переможцем, після трирічної перерви, стала команда господарів турніру Криворізької загальноосвітньої школи № 130; ІІ-е місце у команди Криворізького науково-технічного металургійного ліцею № 81; третьою стала команда Криворізької загальноосвітньої школи № 128. Цікаво що всі призові місця посіли команди загальноосвітніх закладів мікрорайонів «Східний-1,2,3».

Команди переможці і призери нагороджені кубками і грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.