16-17 березня 2016 року відбулися змагання на першість району з шахів

Від: 17 березня 2016

16-17 березня 2016 року на базі шахового клубу дитячо-юнацької спортивної школи № 9 відбулися змагання на першість району з шахів на призи клубу «Біла тура» за програмою шкільних ігор «Олімпійські надії».

В змаганнях прийняло участь 8 команд загальноосвітніх шкіл (40 учасників). Склад команди 5 чоловік (3 юнака, 2 дівчини). Змагання проходили за коловою системою. Змагання командні.

У командному заліку І-е місце, другий рік поспіль, вибороли спортсмени Криворізької загальноосвітньої школи № 130; II-е місце посіла команда Криворізької загальноосвітньої школи № 94; ІІІ-є місце за шахістами Криворізького гуманітарно-технічного ліцею № 129.

Переможці і призери нагороджені кубком, грамотами комітету з фізичної культури і спорту та відділу освіти виконкому Довгинцівської районної в місті ради.