Виконком Довгинцівської районної в місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Від: 14 листопада 2018

Виконком Довгинцівської районної в місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- спеціаліста І категорії з питань захисту прав споживачів відділу розвитку підприємництва;

- спеціаліста І категорії сектору автоматизованої обробки інформації відділу автоматизованої обробки інформації і контролю за призначенням соціальних виплат управління праці та соціального захисту населення, тимчасово, на період соціальної відпустки основного працівника.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсному відборі:
- громадянство України;
- володіння державною мовою;
- вища освіта відповідного професійного спрямування за ступенем бакалавра, магістра;
- знання чинного законодавства в профільній сфері та вміння працювати на комп’ютері з відповідним програмним забезпеченням.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь в конкурсі подають до конкурсної комісії наступні документи:

- заяву про участь у конкурсі;
- заповнену особову картку (форма П-2 ДС); зразок заповнення
- дві фотокартки розміром 4х6 см;
- копії документів про відповідну освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
- копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділами: з питань кадрової роботи за т. (056)4051867, розвитку підприємництва за т.0689070988, управління праці та соціального захисту населення за т.0681881010.

Документи приймаються: упродовж 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу, за адресою: 50086, м. Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 11, кімн. 306, відділ з питань кадрової роботи.