Розпочато конкурс-рейтинг серед суб’єктів господарювання міста!

Від: 17 квітня 2019

До уваги підприємців!

Розпочато конкурс-рейтинг серед суб’єктів господарювання міста!

З метою реалізації ініціатив у сфері малого та середнього підприємництва, підтримки ділової та інноваційної активності сегменту криворізького бізнесу, стимулювання самореалізації особистості, досягнення позитивних змін в галузі розвитку підприємництва та економічному середовищі міста щорічно у місті проводиться конкурс-рейтинг серед підприємців міста.

Відповідно до рішення виконкому Криворізької міської ради від 13.03.2019 № 131 «Про проведення конкурсу-рейтингу серед суб’єктів господарювання міста у 2019 році та затвердження Порядку його проведення» учасниками конкурсу можуть бути суб’єкти господарювання, які відповідають критеріям, установленим ст.55 Господарського кодексу України, перебувають на обліку в Криворізьких управліннях ГУ ДФС у Дніпропетровській області, зареєстрували місце проживання/знаходження на території міста, здійснюють діяльність на його території. Вони мають відповідати таким вимогам:

- позитивна репутація в ділових колах, стійкий фінансовий стан, стабільність виплати заробітної плати найманим працівникам, збільшення кількості створених робочих місць;

- новаторство в діловій практиці, розробка оригінальної продукції, креативність у сфері маркетингу та збуту, реалізація програм розвитку персоналу, підтримка корпоративної соціальної відповідальністі, здійснення благодійної діяльності;

- відсутність порушень чинного законодавства України.

Визначення та оцінювання учасників конкурсу проводиться за наступними номінаціями:

- «Наша марка»;

- «Благодійність і меценатство»;

- «Територія інновацій»;

- «Бізнес профі»;

- «Соціально відповідальне підприємництво»;

- «Податкова відповідальність»;

- «Сильната стабільна».

Підготовка та проведення конкурсу покладається на управління розвитку підприємництва виконкому міськради та координаційну раду з питань розвитку підприємництва. Зарахування претендентів до номінацій здійснюється на підставі пропозицій відповідних служб щодо участі в конкурсі окремих претендентів або заяви самого претендента, поданих до управління розвитку підприємництва виконкому міської ради в термін до 15 липня 2019 року:

- особиста заява претендента;

- рейтинговий профіль претендента, завірений підписом, зі згодою на обробку персональних даних.

Заповнений та підписаний претендентом рейтинговий профіль на участь у конкурсі відсилається на адресу організаторів (управління розвитку підприємництва виконкому Криворізької міської ради) поштою, кур’єрською службою за адресою: пл. Молодіжна, 1, каб. 510 (приймальня), м. Кривий Ріг, 50101, з приміткою «Конкурс-рейтинг серед суб’єктів господарювання міста». Одночасно реєстраційний пакет направляється в електронному вигляді на адресу електронної пошти організаторів [email protected].

Відзначення переможців у номінаціях здійснюється організаторами конкурсу під час проведення урочистих заходів з нагоди святкування Дня підприємця, а їх перелік уноситься управлінням розвитку підприємництва виконкому Криворізької міськради до скарбнички «Успішний досвід» програмного модуля «Віртуальний бізнес-інкубатор» офіційного веб-порталу міста Кривого Рогу «Криворізький ресурсний центр» (http://bi.krmisto.gov.ua/s_experience.html).

За більш детальною інформацією та отриманням зразку рейтингового профілю претендента, необхідного для участі в конкурсі-рейтингу, звертатись до управління розвитку підприємництва виконкому міськради або до відділу розвитку підприємництва виконкому Довгинцівської районної в місті ради.