Запрошуємо мешканців та гостей міста на «Ярмарок проєктів» учасників конкурсу «Громадський бюджет-2020»

Від: 15 жовтня 2019

Запрошуємо мешканців та гостей міста на «Ярмарок проєктів» учасників конкурсу «Громадський бюджет – 2020»

19.10.2019 о 12:00 годині в Державному вищому навчальному закладі «Криворізький національний університет» (вул. Віталія Матусевича, 11) розпочнеться «Ярмарок проєктів», на якому автори-учасники конкурсу «Громадський бюджет – 2020», проєкти яких допущені до голосування, будуть проводити їх публічну презентацію.

Учасники заходу зможуть ознайомитися з основними ідеями авторів, заходами по реалізації проєктів та позитивними перетвореннями, які покращать рідне місто у разі підтримки мешканцями Кривого Рогу.

Автори конкурсних пропозицій матимуть змогу познайомитись один з одним та іншими учасниками заходу, обмінятися досвідом залучення мешканців міста до активного голосування.

Кожен учасник матиме змогу отримати промоційні флаєри з повною інформацією про порядок проведення голосування за проєкти, допущені до голосування.

21 жовтня 2019 року розпочнеться голосування за конкурсні пропозиції авторів. І саме «Ярмарок проєктів» надасть можливість авторам проінформувати громаду та залучити до голосування за свій проєкт якнайбільшу кількість мешканців міста.

Тож, шановні містяни, небайдужі до життя рідного міста, приєднуйтеся до активних представників вашої громади та беріть участь у «Ярмарку проєктів» та голосуванні за проєкти, які є учасниками конкурсу «Громадський бюджет – 2020»!

Довідкова інформація:

Голосування за подані на участь у конкурсі «Громадський бюджет – 2020» проєкти буде проводитися з 21.10.2019 по 01.11.2019 (включно):

- цілодобово в електронній системі «Громадський бюджет – Кривий Ріг» за посиланням https://gb.kr.gov.ua/, пройшовши ідентифікацію через BankID.

- з понеділка по п’ятницю з 8.30 до 17.00 год., суботу з 9.00 до 15.00, шляхом заповнення паперового бланку у одному з 9 пунктів письмового голосування, які будуть розміщені в усіх виконкомах районних у місті рад, центрі надання адміністративних послуг «Віза» (зал №2) та відділі по наданню управлінських послуг на житловому масиві Інгулець.