Виконком Довгинцівської районної в місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Від: 17 жовтня 2019

Виконком Довгинцівської районної в місті ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад в управлінні праці та соціального захисту населення:

- головного спеціаліста сектору з питань постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС;

- спеціаліста І категорії відділу обслуговування осіб з інвалідністю, ветеранів війни та праці;

- спеціаліста І категорії сектору прийому громадян відділу грошових виплат та компенсацій.

Вимоги до претендентів для участі в конкурсному відборі:

- громадянство України;

- володіння державною мовою;

- знання чинного законодавства в профільній сфері та вміння працювати на комп’ютері з відповідними програмними забезпеченнями;

на посаду головного спеціаліста:

- вища освіта відповідного професійного спрямування за ступенем спеціаліста, магістра, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, або на державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше одного року, або виходячи з виконання основних завдань чи функцій, стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років;

на посаду спеціаліста І категорії:

- вища освіта відповідного професійного спрямування (економічна, юридична) за ступенем бакалавра, спеціаліста, магістра. Без вимог до стажу роботи.

Претенденти складають іспит та проходять співбесіду.

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь в конкурсі подають до конкурсної комісії наступні документи:

заяву про участь у конкурсі;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; Зразок заповнення

- дві фотокартки розміром 4х6 см;

- копії документів про відповідну освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

- копію документа який посвідчує особу;

- копію військового квитка (для військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Більш детальна інформація.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається відділами: з питань кадрової роботи за т. (056)4051867, управління праці та соціального захисту населення т. (0564)94-84-88.

Документи приймаються: упродовж 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу, за адресою: 50086, м. Кривий Ріг, вул. Дніпровське шосе, 11, кімн. 306, відділ з питань кадрової роботи.