Про проведення районного спортивного свята з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Від: 11 вересня 2012

З метою подальшого розвитку масової фізичної культури і спорту, організації дозвілля мешканців району, відповідно до Указу Президента України від 20.06.1994 № 340/94 «Про день фізичної культури і спорту в Україні» в Довгинцівському районі 08 вересня 2012 року на стадіоні «Локомотив» було проведено районне спортивне свято.

На свято були запрошені кращі спортсмени, ведучі тренери, вчителі з фізичної культури, ветерани фізкультурного руху, депутати міської та районної ради. Під час урочистого відкриття свята учасників змагань, працівників фізичної культури і спорту, спортсменів, ветеранів фізкультурного руху зі святом поздоровив заступник голови районної в місті ради з питань діяльності виконавчого органу Суворов Олексій Олександрович. Кращих спортсменів, працівників фізичної культури, ветеранів фізкультурного руху нагороджено грамотами та цінними подарунками.

З 10.00 до 13.00 проходили змагання з легкоатлетичної естафети, шашок, настільного тенісу, гирьового спорту, перетягування канату, «Веселі старти», фінал районного турніру з футболу на призи газети «Червоний гірник» «Осінні зірочки» серед школярів 2002 року народження, в яких прийняло участь 760 чоловік. Найсильнішими командами у змаганнях були:

-  в легкоатлетичній естафеті – І місце у команди КЗШ № 65; ІІ місце – у КЗШ № 130; ІІІ місце – у Криворізької педагогічної гімназії;

у змаганнях з футболу на призи газети «Червоний гірник» «Осінні зірочки» серед школярів 2002 року народження І місце виборола команда КЗШ № 130; ІІ місце – команда КЗШ № 108; ІІІ місце – команда КЗШ № 87;

-  у змаганнях з перетягування канату рівним не було команді із КСШ № 9; ІІ місце вибороли хлопці із команди КНТМЛ № 81; ІІІ місце за командою ГТЛ № 129;

-  у змаганнях з шашок переможцями стали команди: І місце – КЗШ № 84; ІІ місце – Криворізька педагогічна гімназія; ІІІ місце – КЗШ № 65. Чемпіонами в особистому змаганні стали: серед юнаків – Щербаков Артур – вихованець КЗШ № 84; серед дівчат – Маленко Аня теж вихованка КЗШ № 84;

-  в настільному тенісі І місця виборола команда ГТЛ № 129; ІІ місце – Криворізька педагогічна гімназія; ІІІ місце у тенісистів КЗШ № 94. В особистому заліку переможцями стали: серед хлопців – Добробатько Дмитро – ГТЛ № 129; серед дівчат – Бородіна Тетяна – Криворізька педагогічна гімназія;

-  у змаганнях з гирьового спорту І місце завоював вихованець КЗШ № 84 Сергеєв Олександр, який підняв гирю вагою 24 кг – 53 рази. Другі місця з результатом 29 разів розділили Ткаченко Владислав та Горшков Михайло – вихованці КЗШ № 89 і гуманітарно-технічного ліцею № 129. Третє місце з результатом 26 разів у вихованця КНТМЛ № 81 Романюка Сергія.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками, медалями, грамотами комітету з фізичної культури і спорту, відділу освіти виконкому районної в місті ради.