Провідні підприємства районуПерелік підприємств Довгинцівського району

Приватне акціонерне товариство «Кривий Ріг Цемент»

Підприємство «Кривий Ріг Цемент» засновано у 1873р. та входить до складу найбільших промислових підприємств міста Кривого Рогу.


Приватне акціонерне товариство «Криворізький суріковий завод»

Приватне акціонерне товариство "Криворізький суріковий завод" засновано в 1938 році. Територія цеху займає 101400 м2. Первинна потужність заводу була 5 тис.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Вікна Віконда»

Компанія "Вікна Віконда" виробляє металопластикові вікна, двері, балкони та лоджії, офісні перегородки та фасади. Історія фабрики розпочалася ще в 2001 році, коли було створено невелике приватне підприємство по виробництву металопластикових вікон та дверей в Кривому Розі.


Товариство з обмеженою відповідальністю «ПраКр»

Вперше в 2000 році в Кривому Розі був виконаний ремонт трамвайної колії за новою технологією. Плити для ремонту трамвайної колії були закуплені в Чехії.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Спарта»

Залізобетонні багатопустотні плити виготовлені з важкого бетону і застосовуються для несучої частини перекриття споруд і будівель різного призначення.


Товариство з обмеженою відповідальністю «Дніпропромсінтез»

ТОВ "ДНІПРОПРОМСІНТЕЗ" являється одним з лідерів у сфері виробництва та комплексної доставки газової продукції


Виробничий підрозділ «Криворізька пасажирська вагонна дільниця» філії «Пасажирська компанія» АТ «Українська залізниця»

З 1935 року по 1982 рік пасажирське господарство у Кривому Розі було підпорядковано вагонному депо Мудрьона у складі резерву провідників, контори обслуговування пасажирів (КОП), пункту технічного обслуговування (ПТО), екіпіровки пасажирських вагонів.


Структурний підрозділ «Вагонне депо Батуринська» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»

Для досягнення найвищих та найефективніших показників роботи депо Батуринська обрало стратегію впровадження у виробництво інновацій, нових технологій та енергозбереження, що визначатимуть мету, завдання і основні напрямки енергетичної та ресурсозберігаючої політики галузі.


Структурний підрозділ «Криворiзька дирекція залізничних перевезень» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»

Важливе місце в районі займають 12 структурних підрозділів Регіональної філії «Придніпровська залізниця» акціонерного товариства «Українська залізниця», які злагоджено забезпечують роботу залізниці


Структурний підрозділ «Криворізьке локомотивне депо» Регіональної філії «Придніпровська залізниця» АТ «Українська залізниця»

Історія Криворізького локомотивного депо розпочалась в 1884 році коли в місто Кривий Ріг прибув перший поїзд, який ознаменував народження Криворізького локомотивного депо.


Структурний підрозділ «Криворізька колійна машинна станція» філії «Центр з будівництва та ремонту колії» АТ «Українська залізниця»

Колійна машинна станція № 80 створена 22 лютого 1955 року, на підставі наказу Всесоюзного тресту «Рекпуть» від 4.02.1955 № 10.Р і наказу МШС від 21.01.1955 № 20/ЦЗ.