Вихованці ДЮСШ №9 Довгинцівського району вибороли призові місця у кубку Європи з джиу-джитсу та чемпіонаті міста Кривого Рогу з самбо

Від: 19 вересня 2023

10-20 вересня 2023 року у м. Подґоріца (Республіка Чорногорія) проходе кубок Європи з джиу-джитсу, у якому беруть участь 24 країни та 1800 учасників.

Вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №9» Довгинцівського району вибороли 7 золотих, 5 срібних та 3 бронзових медалей:

у категорії «Файтинг»:

переможницями кубку Європи стали Миронова Даша (U18), Гребенко Ангеліна (U21), Почарник Єва (U12), Срипнюк Діана (U21);

2 місце посіли Ткаленко Андрій (U16), Богдан Амалія (U14), Цимбал Богдан (U18);

3 місце посів Замотаєв Ярослав (U18);

у категорії «Неваза»:

переможницями кубку Європи стали Почерник Єва (U12), Мамай Софія (U18), Скрипнюк Діана (U21);

2 місце посіли Богдан Амелія (U14), Миронова Даша (U18);

3 місце посіли Мележик Вікторія (U16), Скрипнюк Юліана (U14).

Також 18 вересня 2023 року пройшов чемпіонат міста Кривого Рогу з самбо серед молодших юнаків та дівчат, де вихованці комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №9» Довгинцівського району вибороли 4 перших, 5 других та 4 третіх місць.

Вітаємо наших спортсменів, їх батьків та тренерів. Бажаємо нових успіхів та міцного здоров’я.