Виконавчий комітет Довгинцівської районної в місті ради глибоко сумує з приводу смерті ЯЛОВОГО Михайла Петровича

Від: 04 липня 2024


Пішов із життя ЯЛОВИЙ Михайло Петрович – Президент Криворізької федерації дзюдо, старший тренер-викладач відділення боротьби дзюдо комунального позашкільного навчального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа №9» Криворізької міської ради.

Яловий Михайло Петрович народився 07.05.1964 року в м. Кривому Розі, закінчив Запорізький національний технічний університет за спеціальністю «Фізичне виховання» та з 1996 року працював тренером-викладачем відділення боротьби дзюдо у комунальному позашкільному навчальному закладі «Дитячо-юнацька спортивна школа №9» Криворізької міської ради.

Більше 30 років Михайло Петрович віддав улюбленій справі – вихованню дітей та підготував не одну плеяду майстрів спорту. Його вихованці неодноразово ставали чемпіонами та призерами всеукраїнських та міжнародних змагань. Лише за 2020-2021 роки роботи він підготував два майстри спорту України з боротьби дзюдо, 6 кандидатів у майстри спорту та 10 спортсменів І розряду.
У 2023 році вихованець Михайла Петровича став бронзовим призером Чемпіонату Європи з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху, що проходив у м. Софія (Болгарія).

Людина-ентузіаст, людина-творець, віддав всього себе роботі з дітьми, намагався направляти їх до доброго і світлого…

Виконавчий комітет Довгинцівської районної в місті ради глибоко сумує з приводу смерті ЯЛОВОГО Михайла Петровича та висловлює щире співчуття його близьким та рідним.

ЯЛОВИЙ Михайло Петрович