В закладах освіти району пройшли години спілкування підлітків із шкільними офіцерами

Від: 06 листопада 2024

В закладах освіти району пройшли години спілкування підлітків із шкільними офіцерами, які були спрямовані на підвищення обізнаності учнів про небезпеки, що можуть очікувати їх у сучасному інформаційному просторі.

Учні дізналися, що навіть передача фото чи розповсюдження інформації можуть мати серйозні наслідки. Зібрані дані використовуються для створення фальшивих акаунтів, отримання доступу до приватної інформації, для планування інформаційних атак.

Шкільний офіцер підкреслив важливість щодо повідомлення про підозрілі пропозиції дорослим чи правоохоронцям, адже своєчасне звернення може попередити серйозні наслідки.


Зустрічі викликали безліч запитань. Багато підлітків поділилися власними історіями, зокрема, про сумнівні повідомлення, які вони отримували в соціальних мережах.


Такі заходи є важливою складовою профілактики й допомагають молоді формувати критичне мислення, відповідальне ставлення до власної безпеки.

поліцейський спілкується зі школярами

поліцейський спілкується зі школярами

поліцейський спілкується зі школярами

поліцейський спілкується зі школярами

поліцейський спілкується зі школярами

дівчинка прощається з поліцейським